Друк

Закупівлі та вакансії

 • Конкурс на обрання дизайнера інфографіки/графічного дизайнера

  Громадська організація "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій" – український аналітичний центр, що спеціалізується на економічних дослідженнях та виробленні рекомендацій з питань економічної політики, – оголошує тендер на надання послуг з створення статичної інфографіки та графічного дизайну на 2019 рік.

  Підрядник повинен бути в змозі виконати графічний дизайн будь-яких маркетингових/брендингових матеріалів (наприклад, серед іншого: обкладинки, банери, брошури, тощо) для публікацій та заходів, які організовуватиме ІЕД.

  ІЕД надаватиме Підряднику інструкції з брендингу. Виробництво кожного матеріалу повинно відповідати технічним вимогам, що буде надаватися в технічному завданні до кожного замовлення.

  Оцінка кандидатів проводитиметься за такими критеріями: 

  • Досвід роботи/портфоліо (очікується отримати приклад робіт, що  ілюструють економічні дані чи соціологічні опитування)
  • Креативність
  • Вартість (за одиницю продукції)

   

  Для участі в тендері зацікавлені компанії /ФОП повинні надати: 

  1. Посилання на зразки попередніх робіт/портфоліо (Перевагою будуть роботи, що ілюструють економічні дані чи соціологічні опитування ) ;
  2. комерційні пропозиції (в довільній формі).
  3. обов’язково заповнену анкету контрагента (в додатку 2), яка подається з усім пакетом документів.

  Усі ціни у пропозиції мають включати всі податки та інші обов’язкові платежі, вартість доставки та всіх супутніх робіт (послуг), що впливають на вартість. Усі ціни мають бути встановлені в українських гривнях з урахуванням податків.

  Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: «18» січня 2019 року, до 18 год. 00 хв. за київським часом.

  Тендерні пропозиції надсилайте в електронному вигляді: на адресу tender@ier.kiev.ua до уваги Євгенії Овсяннікової (з приміткою: Дізайн). 

  Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 278 63 60, 278 63 42 у менеджера із закупівель та організаційного забезпечення Овсяннікової Євгенії, е-mail: tender@ier.kiev.ua

Powered by

Activemedia
© 2010
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01030 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kiev.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua