Друк

Відеоролики "Як захищати свої інтереси в рамках СОТ"

У рамках проекту «Торговельна політика і практика в Україні», який впроваджувався за фінансової підтримки Уряду Швеції, ІЕД підготував серію із 6 інформаційних відеороликів, які описують механізми захисту бізнесом своїх інтересів у рамках Світової організації торгівлі (СОТ).

СОТ об’єднує 162 країни та встановлює спільні правила торговельної політики для всіх держав-членів організації. Завдяки підготовленим матеріалам підприємці зможуть дізнатись, як максимально скористатись перевагами членства України в цій організації: захищати свій бізнес від недобросовісної конкуренції, отримувати детальну інформацію про умови доступу на ринки інших країн, використовувати механізм врегулювання суперечок СОТ

 



СОТ як джерело інформації

Відеоролик «СОТ як джерело інформації» покликаний навчити користуватись інформаційними ресурсами СОТ. Ви дізнаєтесь, де отримати інформацію про умови доступу на ринок  країни-партнера, про особливості його торговельного режиму тощо.



 

Нотифікація

Уряди держав-учасників СОТ зобов’язані сповіщати членів організації про регуляторні зміни, які мають вплив на торгівлю, тобто подавати нотифікації до єдиної бази даних Секретаріату СОТ. Проглянувши відеоролик «Нотифікація», Ви знайдете необхідну інформацію про те, як заздалегідь знати про заплановані зміни торговельного законодавства в країнах-членах СОТ, а також як вплинути на прийняття цих рішень.

 

 

Антидемпінгові заходи

Відеоролик «Антидемпінгові заходи» надає відповідь на питання, як бізнесу захистити власні інтереси в рамках СОТ, якщо підприємство зіткнулося з демпінговим імпортом.

 

 

Компенсаційні заходи

Відеоролик «Компенсаційні заходи» розказує, як за допомогою запровадження компенсаційних заходів боротись з субсидованим імпортом. Проглянувши ролик, Ви дізнаєтесь, що бізнесу треба зробити, щоб розпочати антисубсидиційне розслідування та запровадити компенсаційні заходи.

 


Спеціальні захисні заходи

Якщо імпорт якогось товару різко зростає за короткий проміжок часу, він може витіснити з внутрішнього ринку українського виробника. Щоб цього не сталося, можуть бути запроваджені спеціальні захисні заходи.

 

 

 Врегулювання суперечок

Механізм врегулювання суперечок в рамках СОТ може використовуватись, якщо експортер стикається із системним порушенням принципів та правил СОТ.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua