Друк

Путівник експортера

 • Путівник експортера №3 (10)

  19.12.2018
  Безкоштовно

  Головною темою третього випуску оновленого бюлетеня є "Кооперація, як інструмент підвищення конкурентоспроможності". У випуску ви дізнаєтеся про історію кооперації в Україні, в яких регіонах кооперативів найбільше та як вони працюють на прикладі Кооперації виробників часнику України UkrUp та кооперативу «Волинська картопля». 

   

  Довідково:

  Цей бюлетень є продовженням Інформаційного-аналітичних бюлетенів “Експорт МСП: від А до Я” та “Путівник експортера”, які готувалися Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ). 

  За період реалізації Програми USAID ЛЕВ (грудень 2014 року – грудень 2017 року) ІЕД випустив по сім випусків кожного з цих бюлетенів. 

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, який був партнером у впровадженні Програми USAID ЛЕВ, продовжив підготовку “Путівника експортера” в рамках проекту “Діалог зі сприяння торгівлі”, що фінансується Європейським Союзом та співфінансується Міжнародним фондом "Відродження" та реалізується ІЕД.

  Оновлений “Путівник експортера” об’єднав у собі окремінайбільш популярні рубрики двох попередніх бюлетенів і спрямований на підвищення обізнаності представників МСП та бізнес-асоціацій у технічних аспектах здійснення зовнішньоекономічної діяльності, пов'язаної, зокрема, зі спрощенням процедур торгівлі. Кожний випуск буде присвячено окремій темі.

   

  Щоб скачати бюлетень - тисніть на прикріплений файл знизу

   

Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2010
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01030 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kiev.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua