Друк

Путівник експортера

 • Путівник експортера №1 (8)

  04.04.2018
  Безкоштовно

  Putivnyk_1

  Головною темою першого випуску оновленого бюлетеня "Путівник експортера" є "Конвенція Пан-Євро-Мед". У випуску ви дізнаєтесь як і коли почне діяти Конвенція, що вона означає для України та які наслідки матиме для українського бізнесу. 

  Крім цього, у бюлетені зібрано перелік (з посиланнями) ключових галузевих асоціацій та найбільших торгових виставок у Європейському Союзі у таких галузях: продукти харчування та напої; подарунки, товари для дому, меблі; одяг, текстиль, ювелірні вироби; будівництво, садівництво; сільське господарство. 

   

  Довідково:

  Цей бюлетень є продовженням Інформаційного-аналітичних бюлетенів “Експорт МСП: від А до Я” та “Путівник експортера”, які готувалися Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ).

  За період реалізації Програми USAID ЛЕВ (грудень 2014 року – грудень 2017 року) ІЕД випустив по сім випусків кожного з цих бюлетенів. 

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, який був партнером у впровадженні Програми USAID ЛЕВ, продовжив підготовку Інформаційно-аналітичного бюлетеня “Путівник експортера” в рамках проекту “Діалог зі сприяння торгівлі”, що фінансується Європейським Союзом та реалізується ІЕД.

  Оновлений “Путівник експортера” об’єднав у собі окремі, найбільш популярні рубрики двох попередніх бюлетенів і спрямований на підвищення обізнаності представників МСП та бізнес-асоціацій у технічних аспектах здійснення зовнішньоекономічної діяльності, пов'язаної, зокрема, зі спрощенням процедур торгівлі. Кожний випуск буде присвячено окремій темі.

   

  Щоб скачати бюлетень - тисніть на прикріплений файл знизу

   
  Випуск:  №1 (8), квітень 2018
  Сфери досліджень:  Міжнародна економіка
Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua