Друк

Вхід на сайт


Громадська ініціатива «За чесну та прозору митницю»

Сайт проєкту

Загальна мета Проєкту полягає у посиленні спроможності громадянського суспільства брати участь у розробці економічної політики в Україні через мережу ОГС шляхом сприяння діяльності «Громадської ініціативи «За прозору та чесну митницю».

Наприкінці 2018 року «Громадська ініціатива «За чесну та прозору митницю» була ініційована Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у рамках іншого проєкту «Діалог зі сприяння торгівлі».

Наразі до Ініціативи долучилися 18 громадських організацій з різних регіонів України. Громадська ініціатива спрямована на моніторинг впровадження митної реформи та сприяння діалогу між владою, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами стосовно здійснення інституційної реформи митниці.

 

Результати:
Проєкт організовано у формі п’яти робочих пакетів пов’язаних між собою, що дозволяє досягнути конкретних результатів діяльності: оперативна підтримка (комунікація та нетворкінг), аналітична підтримка (опитування бізнесу, консультативні роботи, аналітика), сприяння публічному діалогу та адвокаційним кампаніям Ініціативи (події), розвиток інституційного та аналітичного потенціалу учасників (тренінги та регрантинг), адміністрування проєкту.

 

Продукти:
У рамках реалізації проєкту передбачено проведення Щорічного опитування не менше 1000 підприємств експортерів/імпортерів по всій території України щодо діяльності митних органів та реалізації реформ у митній сфері з метою здійснення відповідної оцінки та підготовки рекомендацій. 

Період виконання:
2020 - 2022

Керівник проєкту
Оксана Кузяків, виконавчий директор ІЕД.
Для питань щодо проєкту: kuziakiv@ier.kyiv.ua

Контактна особа для приєднання до ініціативи:
Щоб приєднатися до Ініціативи пропонуємо ознайомитись з текстом Меморандуму та заповнити Заяву про приєднання до Ініціативи. Заповнену і відскановану заяву відправте, будь ласка, на адресу butin@ier.kyiv.ua. Андрій Бутін, старший науковий співробітник ІЕД, +38 044 278-63-42.

Партнери:
Проєкт «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» реалізується за підтримки Європейського Союзу та МФ «Відродження».

 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua