Друк

Стратегії розвитку МСП

 • Стратегія розвитку МСП Київської області до 2020 року

  24.11.2017
  Безкоштовно

  Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Київської області до 2020 року є документом регіональної політики розвитку малого та середнього підприємництва, розробленим у відповідності до принципів Акта з питань малого бізнесу для Європи.

  Проект Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Київської області до 2020 року підготовлено на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07 липня 2017 року №359 «Про робочу групу з розроблення проекту Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Київської області до 2020 року».

  Сприяння в підготовці цього документа надала Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Лідерство в економічному врядуванні» на запит Київської обласної державної адміністрації. Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному й на регіональному рівнях. Київська область є пілотним регіоном Програми. Програма висловлює подяку Київській ОДА за надані матеріали, які були використані при підготовці Стратегії.

  Текст проекту підготовлено експертами Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні»: Євгеном Ангелом, Андрієм Бутіним, Ігорем Бураковським, Ольгою Красовською, Олександром Крініциним, Оксаною Кузяків (усі - ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»).

  Стратегія підготовлена з ініціативи Київської ОДА, представників бізнес-об'єднань та громадськості за сприяння Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні".

  Сфери досліджень:  Бізнес - клімат
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua