Друк

Стратегії розвитку МСП

 • Стратегія розвитку МСП Львівської області на період до 2020 року

  22.11.2017
  Безкоштовно

  Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області до 2020 року - це документ регіональної політики розвитку малого та середнього підприємництва, розроблений у відповідності до принципів Акта з питань малого бізнесу для Європи.

  Проект Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області до 2020 року підготовлено на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 15 лютого 2017 року №90/0/5-17 «Про створення робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва у Львівській області».

  Сприяння в підготовці цього документа надала Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Лідерство в економічному врядуванні» на запит Львівської обласної державної адміністрації. Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному й на регіональному рівнях. Львівська область є пілотним регіоном Програми. Програма висловлює подяку Львівській ОДА за надані матеріали, які були використані при підготовці Стратегії.

  Текст проекту підготовлено експертами Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні»: Євгеном Ангелом, Ігорем Бураковським, Ольгою Красовською, Оксаною Кузяків, Анною Харченко (усі - ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»).

  Стратегія підготовлена з ініціативи Львівської ОДА, представників бізнес-об'єднань та громадськості за сприяння Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні".

  Сфери досліджень:  Бізнес - клімат
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua