Друк

Стратегії розвитку МСП

 • Стратегія розвитку МСП Вінницької області на період до 2020 року

  18.06.2017
  Безкоштовно

  Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області до 2020 року є документом регіональної політики розвитку малого та середнього підприємництва, розробленим у відповідності до принципів Акта з питань малого бізнесу для Європи.

  Проект Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області до 2020 року підготовлено на виконання розпорядження Першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації від 10 лютого 2017 року №202/2 «Про робочу групу з розробки проекту Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області до 2020 року». Сприяння в підготовці цього документа надала Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Лідерство в економічному врядуванні» на запит Вінницької обласної державної адміністрації. Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному й на регіональному рівнях. Вінницька область є пілотним регіоном Програми. Програма висловлює подяку Вінницькій ОДА за надані матеріали, які були використані при підготовці Стратегії.

  Текст проекту підготовлено експертами Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні»: Євгеном Ангелом, Ігорем Бураковським, Артуром Ковальчуком, Ольгою Красовською, Оксаною Кузяків (усі - ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій).

  Погляди авторів, висловлені в цьому документі, можуть не збігатися з поглядами Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки. 

  Сфери досліджень:  Бізнес - клімат
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua