Друк

Консультативні роботи

 • Усунення перешкод у розвитку МСП: що потрібно зробити, щоб зменшити витрати МСП на адміністрування податків

  20.12.2016
  Безкоштовно

  Метою даної роботи є визначення та характеристика основних проблем податкового адміністрування, які створюють перешкоди у розвитку МСП, та, відповідно, надання рекомендацій щодо їх усунення. Основою для аналізу є результати соціологічного дослідження «Щорічна оцінка ділового клімату» (ABCA)

  На основі даних цього опитування можна зробити висновок про нагальну необхідність кардинальної реформи податкового адміністрування, змістом якої (тобто реформи) має стати перегляд чинної практики державного управління в цій сфері, спрощення правил та процедур оподаткування, певне зниження величини штрафів, зміна підходу до організації проведення перевірок та посилення сервісних функцій податкових органів.

  Робота не має на меті проаналізувати всю проблематику податкового адміністрування. Її предметом є відповідні перешкоди у розвитку саме малих та середніх підприємств, тому в роботі не зачіпаються питання адміністрування податків для великих підприємств. Самі ж рекомендації окреслюють лише основні напрями поліпшення податкового адміністрування в цілому і не стосуються адміністрування митних платежів.

  Сфери досліджень:  Бізнес - клімат
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua