Друк

Консультативні роботи

 • Консультаційна робота "Відкриття та ведення власної справи як шлях соціально-економічної адаптації демобілізованих учасників АТО"

  23.10.2017
  Безкоштовно

  У цій роботі експерти ІЕД розглянули кращий міжнародний досвід країн, які брали участь у військових конфліктах, а відтак уже мають напрацьовані ефективні інструменти соціально-економічної підтримки ветеранів, у тому числі шляхом сприяння їхнім підприємницьким ініціативам. 

  У роботі також проаналізовано основні нормативно-правові акти, які в Україні сьогодні регулюють питання соціально-економічної адаптації ветеранів АТО, наведено перелік відповідних інституцій та описано їхні функції в цій сфері . Велику увагу приділено ініціативам, які сьогодні спрямовані на розвиток бізнесу ветеранів у сучасній Україні. Мова йде про «бізнес ветеранів АТО» та про «бізнес ДЛЯ ветеранів АТО», тобто про діяльність організацій та реалізацію ініціатив, що допомагають ветеранам у започаткуванні та веденні власної справи. 

  За підсумками обговорення роботи на круглому столі, експерти ІЕД підготовали меморандум: перелік додаткових пропозицій, спрямованих на активізацію підприємницьких ініціатив ветеранів АТО. Разом із роботою, меморандум розіслали усім стейкхолдерам у даному питанні. 

  Автори:  Красовська Ольга, Ангел Євген
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua