Друк

Субгрантингові проєкти

  • Інформуємо і мотивуємо мешканців Бахмутської ОТГ щепитися від COVID-19

    30.12.2021

    Регіон реалізації проєкту:Донецька область

    Статус проєкту: діючий

    Термін реалізації:04.01.2022 - 31.07.2022

    Мета:визначити упередження мешканців щодо вакцинації, особливо літніх людей 60+ з групи ризику, та надати перевірену, науково підтвердженуінформацію про вакцинацію, показати позитивні приклади, щоб збільшити кількість вакцинованих осіб у Бахмутській громаді. 

    Додаткова інформація: основною аудиторією проєкту є літні люди, що знаходяться у групі ризику та основні інформаційні матеріали будуть спрямовані саме на них. Однак, інформація буде відкрита і для інших вікових категорій та буде сприяти загальному підвищенню темпів вакцинації. 

    За проєктом планується проведення додаткового опитування літніх мешканців громади, аби зрозуміти, які упередження вони мають і як працювати з ними в інформаційній кампанії. Також заплановано створення 10 анімаційних роликів, що пояснює як захистити себе від вірусу, чи є у вакцинації протипоказання, де можна зробити щеплення, як готуватися і що очікувати після, хто несе відповідальність за можливі побічні наслідки, як діють вакцини й що таке колективний імунітет. А також 10 відеороликів, з мотивуючими відео, де авторитетні сімейні лікарі запрошують пацієнтів на вакцинацію, інтерв’ю з вакцинованими авторитетними мешканцями громади, репортажі з пунктів вакцинації, опитування громадян, відповіді на упередження та побоювання від лікарів. 

    Ролики разом з текстовими мультимедійними матеріалами (13 матеріалів) будуть опубліковані на сайті «Бахмут IN.UA» та будуть поширюватись на сторінках сайту і в соцмережах - Фейсбук, Ютуб, Інстаграм, на місцевому телебаченні, на екранах у тролейбусах і Центрі первинної медичної допомоги м.Бахмута, та соціальному офісі. Важлива інформація подаватиметься у друкованому вигляді. 

    Через початок повномасштабної війни російської федерації проти України мету та завдання проєкту було змінено. 

    Назва: Інформуємо і допомагаємо створювати безпечне життя в евакуації 

    Регіон реалізації проєкту. Вільногірська громада Дніпропетровської області. Сюжети про людей в евакуації будуть зроблені в різних приймаючих громадах в Україні і за кордоном.  

    Змінена мета. Сприяти зниженню психологічного напруження, пов’язаного з евакуацією для мешканців Бахмутської громади. Створити умови для зниження стресу, розвитку емоційного інтелекту та розвитку особистості дітей, які виїхали з зони бойових дій до Вільногірської громади.  

    Додаткова інформація. 

    Виходячи з поставленої мети і цільової аудиторії, діяльність можна розділити на три напрямки: 

    1. Інформувати мешканців Бахмутської громади про особливості життя в евакуації. 

    Буде створено 7 (сім) відео та 3 (три) текстових матеріалів, які будуть опубліковані на Громадському медіапорталі «Бахмут IN.UA» та у соцмережах сайту, про те, як вимушених переселенців приймають у Центральній та Західній Україні, у Європі. Наше завдання знизити страхи людей, які досі бояться виїжджати з «гарячих» точок та потенційно небезпечних громад. Мета - показати, яку допомогу люди отримують, що вони не залишаються на самоті зі своїми потребами, як до них ставляться приймаючі громади України, як змінилося їх життя в евакуації. Таким чином ми будемо сприяти позитивному ставленню мешканців сходу до мешканців Західної і Центральної України, європейців. 

    1. Створення розважального контенту про історію Бахмута для зменшення психологічної напруги мешканців, які тимчасово виїхали з зони бойових дій.  

    Планується створити 12 текстових дописів з розважальними тестами, оформленими на відповідній платформі (приклад оформлення тесту в матеріалі за посиланням).  

    Спецпроєкт про історію Бахмута буде опубліковано на Громадському медіа-порталі «Бахмут IN.UA» та у соцмережах сайту. Допис про історичну подію чи персону з Бахмутського краю і до нього тест, в якому можна перевірити себе. Люди, які виїхали поза межі громади вже ностальгують за містом, це видно з коментарів у соціальних мережах та кількості переглядів фоторепортажів з Бахмуту. Хочемо підтримати наших користувачів і одночасно підвищити обізнаність про нашу історію. Акцент на тому, що Бахмутський край був і буде українським, місто має європейські традиції. 

    1. Робота груп психологічної підтримки «Щасливі люди» для дітей, які з родинами вимушено виїхали до Вільногірської громади Дніпропетровської області.  

    Завдання напрямку: 

    • зниження емоційного напруження; 

    • навчання дітей навичкам емоційного саморегулювання; 

    • розвиток соціально-психологічних навичок. 

    Результати проєкту: 

    • Проведено опитування мешканців міста (60+), з приводу упередження вакцинації від СОVІД-19 та запрошення на вакцинацію, створення аналітичного звіту 
    • За темою проєкту створено 4 анімації і три тексти на тему вакцинації від Covid-19
    • Підготовано 12 історичних матеріалів з тестами  протидії російській дезінформації щодо  приналежності Донеччини до руської культури 
    • Проведено 3 групи психологічної підтримки «Щасливі люди» для дітей, які з родинами вимушено виїхали до Вільногірської громади. 
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua