Друк

Звіти

 • Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч. Аналітичний звіт

  06.07.2018
  Безкоштовно

  Synergy_EU_Priorities_2

  Ключем до ефективного використання міжнародної допомоги повинно стати створення системи управління міжнародною допомогою, яка складається з таких складових: визначення чітких пріоритетів, де потрібна допомога (стратегія залучення та використання міжнародної допомоги), збільшення інституційної спроможності бенефіціарів, моніторинг використання допомоги, аналіз її ефективності, висновки на майбутнє. При цьому, надзвичайно важливою є наявність політичної спроможності втілювати відповідні зміни. Такого висновку дійшли експерти Інституту економічних дослідж ень та політичних консультацій, опираючись на результи дослідження, проведеного в рамках проекту «Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч».

  ЄС надає Україні підтримку за різними програмами і з використанням різних механізмів, які включають технічну допомогу, бюджетну підтримку, макрофінансову допомогу, фінансування інфраструктурних проектів. Напрямки підтримки України ЄС переважно відображають окремі розділи Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, а також відповідають пріоритетам, визначеним у Європейській політиці сусідства.

  Цей звіт, який підготували експерти ІЕД в рамках проекту «Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч», дає відповіді на такі запитання:

  • Наскільки повно допомога, надана ЄС відповідає пріоритетам України?
  • Чи узгодженою і скоординованою є підтримка різних донорів?
  • Які заходи можна зробити, щоб ліпше узгодити надану підтримку і потреби України?

   priorities_Small

  Допомога-ЄС-Україні3_final    TechAssistance_2019

  Натисніть на зображення щоб його збільшити

  Результати дослідження було презентовано 6-го липня 2018 року у м. Києві. 

  Звіт було підготовлено в рамках проекту «Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч», який реалізовував Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках грантового компонента проекту "Громадська синергія".

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua