Друк

Анонс

Вхід на сайт


Архів 2007

 • Моніторинг інфраструктури України (МІУ) №9/2007

  07.10.2007
  Безкоштовно

  Цей випуск є дев'ятим виданням "Моніторингу інфраструктури України" (МІУ), який розроблено Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій на основі методології ЄБРР. Він містить дані про стан реструктуризації шести секторів інфраструктури України. Інформація представлена у стандартизований спосіб, який дозволяє порівнювати зміни у відповідних галузях.

  Наведені показники є якісними та поділяються на три основні категорії: (1) комерціалізація та приватизація (власність, управління природною монополією, організаційна структура галузі), (2) реформування тарифної політики (структура тарифів, взаємна заборгованість, обсяги бюджетного фінансування) та (3) регуляторний та інституційний розвиток (ефективний регулюючий орган, регулювання доступу до мереж). Двадцять один індикатор характеризує різні аспекти розвитку кожного сектору, причому показники розроблено у такий спосіб, який дає можливість оцінити стан економічних реформ у кожному секторі на відповідний момент часу. Детальний опис методології, що застосовується при оцінці розвитку секторів інфраструктури, представлено у першому випуску МІУ.2 У другому виданні методологія була незначною мірою змінена з метою поліпшення аналізу динаміки й послідовності змін та можливості міжгалузевого порівняння показників.

  У першому розділі міститься стислий опис найважливіших змін, що відбулись протягом вересня 2006 р. - серпня 2007 р. Загальний аналіз регуляторної політики в галузях інфраструктури України наведено у другому розділі. Деталізований аналіз реформ у межах кожного з шести секторів є не лише ex post дослідженням, але також окреслює головні проблеми, які потребують вирішення в майбутньому. Аналіз динаміки реформування кожного сектора інфраструктури доповнює кількісну оцінку та забезпечує широке бачення ситуації всередині різних галузей. Додатки підсумовують оцінки у формі таблиць та містять методологічні пояснення і детальні коментарі для кожного індикатора.

  Випуск:  Вересень 2007(№9)
  Автори:  Павел Фердінанд, Сисенко Наталія, Чухай Анна, Крикавський Олег, Юзефович Інна
  Сфери досліджень:  Інфраструктура
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua