Друк

Анонс

Вхід на сайт


Архів 2006

 • Моніторинг інфраструктури України (МІУ) №8/2006

  07.09.2006
  Безкоштовно

  Цей випуск є восьмим виданням "Моніторингу інфраструктури України" (МІУ), який розроблено Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій на основі методології ЄБРР. Він містить дані про стан реструктуризації шести секторів інфраструктури в економіці України.

  Інформація представлена у стандартизований спосіб, який дозволяє порівнювати зміни у відповідних галузях1. Розглянуті показники є якісними та розділяються на три загальні категорії: (1) комерціалізація, (2) тарифна реформа та (3) регуляторний та інституційний розвиток. Двадцять один індикатор забезпечує економічний та стратегічний аналіз на різних рівнях узагальнення. Показники розроблено у спосіб, що відображає ситуацію щодо економічних реформ у кожному секторі на відповідний момент часу.

  Детальний опис методології, що застосовується при оцінці розвитку секторів інфраструктури представлено у першому випуску МІУ.2 Кілька незначних змін до неї було запропоновано у другому виданні з метою поліпшення динамічної послідовності та можливості міжгалузевого порівняння показників. Структуру цього номеру МІУ було вдосконалено, порівняно з минулими випусками. У першому розділі міститься стислий опис найважливіших змін, що сталися протягом періоду з серпня 2005 р. по серпень 2006р., в обраних секторах інфраструктури. У другому розділі йдеться про розвиток секторів інфраструктури з часу першого випуску МІУ, а саме про головні досягнення та втрати економічної політики у інфраструктурних галузях.

  Загальний аналіз регуляторної політики в українських галузях інфраструктури наведено у третьому розділі. Деталізований аналіз реформ у межах кожного з шести секторів є не лише ex post дослідженням, але також окреслює головні проблеми, які потребують вирішення в майбутньому. Вивчення динаміки реформування кожного сектора інфраструктури доповнює кількісну оцінку та забезпечує широке бачення ситуації всередині різних галузей. Цього разу також додано короткий опис ролі сектора в економіці в цілому. Додатки підсумовують оцінки у формі таблиць та надають методологічні пояснення і детальні коментарі для кожного індикатора.

  Випуск:  Вересень 2006(№8)
  Автори:  Павел Фердінанд, Оніщенко Катерина, Чухай Анна, Лещенко Наталія
  Сфери досліджень:  Інфраструктура
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua