Друк

Анонс

Вхід на сайт


Огляд засідань комітетів СОТ

 • Огляд засідань комітетів СОТ. Комітет з технічних бар’єрів в торгівлі. Випуск №9

  24.12.2014
  Безкоштовно

  На засіданні Комітету СОТ з технічних бар’єрів у торгівлі (ТБТ) учасники обговорили питання технічних бар‘єрів у торгівлі, які можуть створюватися у зв‘язку із заходами щодо охорони здоров'я, в тому числі здорового харчування та напоїв, а також питання маркування.

  Зокрема, обговорювались різні пропозиції, що стосуються охорони здоров'я споживачів, такі як маркування продуктів харчування за системою «світлофор», яка складається з додавання червоної або зеленої мітки «світлофора» відповідно до того, наскільки «здоровим» є харчовий продукт. На порядку денному Комітету також був тютюн. Країни-члени СОТ обговорили чотири заходи, що стосуються так званої простої упаковки. Дискусії стосувались широкого спектру продуктів, включаючи електроніку, автозапчастини, хімічні речовини, продукти харчування і напої, алкоголь, косметику, фармацевтичні препарати, а також іграшки. З 53 занепокоєнь, висловлених на цій зустрічі, 18 були новими, решта – перенесені з попередніх зустрічей.

  На цій зустрічі країни-члени були близькі до завершення узгодження добровільного переліку кроків і механізмів, які можуть бути використані при розробці та застосуванні норм «належної практики регулювання». Проте країни не змогли подолати розбіжності, що виникли в червні 2014 року, щодо того, чи необхідне детальне застереження для забезпечення захисту країн від судового позову в системі врегулювання суперечок СОТ.

  Додаткову інформацію можна знайти в Системі управління інформацією ТБТ (TBT Information Management System) http://tbtims.wto.org/

  Наступне засідання Комітету ТБТ заплановане на 17-19 березня 2015 року.

  Випуск:  №9 грудень 2014
Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua