Друк

Аналітичні записки

 • 14.09.2019

  Порівняння прогресу виконання Угоди про асоціацію України, Молдови та Грузії в розрізі фінансових ринків

  (Код:fg_04)

  У березні 2019 року ми розпочали серію щомісячних фокус-груп із ключових аспектів Угод про асоціацію та ПВЗВТ між ЄС та Грузією, Молдовою та Україною. Фокус-групи проводяться в кожній із трьох столиць із низкою представників зацікавлених сторін (уряд, бізнес, громадянське суспільство тощо) на основі стандартизованого набору запитань. Фокус-групи організовують та модерують партнери проекту в трьох столицях: Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у Києві, Expert-Grup у Кишиневі та Reformatics у Тбілісі.

  Мета фокус-груп – отримати свіжі погляди на те, як на практиці впроваджуються Угоди про асоціацію та ПВЗВТ. Висновки фокус-груп сприятимуть виробленню рекомендацій урядовцям у трьох столицях та інституціях ЄС.

  Хоча думки окремих учасників є конфіденційними, загальні звіти, що підсумовують обговорення, ми оприлюднюємо.

  Засідання Фокус-групи № 4 стосовно фінансових ринків відбулися в червні 2019 року та були організовані на основі чотирьох питань, які ми надіслали учасникам заздалегідь. Отримані письмові та усні відповіді підсумовані нижче.

  Кількість учасників фокус-груп коливалася від 14 до 21 осіб залежно від країни. Серед них були представники центральних банків та інших регуляторних установ, а також бізнесу, бізнес-асоціацій фінансового сектору, аналітичних центрів та ОГС.

  Автори:  Мовчан Вероніка, Ґоґоберідзе Лалі, Пінтеа Думітру, Емерсон Майкл
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua