Друк

Аналітичні записки

 • 07.02.2020

  Порівняння прогресу виконання Угоди про асоціацію України, Молдови та Грузії в екологічній політиці

  (Код:fg_06)

  У березні 2019 року ми розпочали серію щомісячних фокус-груп із ключових аспектів Угод про асоціацію та ПВЗВТ між ЄС та Грузією, Молдовою і Україною. Фокус-групи проводяться в кожній із трьох столиць із рядом представників зацікавлених сторін (уряд, бізнес, громадянське суспільство тощо) на основі стандартизованого набору запитань. Фокус-групи організовують та модерують партнери проєкту в трьох столицях: Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у Києві, Expert-Grup у Кишиневі та Reformatics у Тбілісі.

  Мета фокус-груп – отримати свіжі погляди щодо практичного впровадження Угоди про асоціацію та ПВЗВТ. Висновки фокус-груп сприятимуть виробленню рекомендацій урядовцям у трьох столицях та інституціях ЄС.

  Хоча думки окремих учасників є конфіденційними, загальні звіти, що підсумовують обговорення,  ми оприлюднюємо.

  Засідання Фокус-групи № 6 стосовно екологічної політики відбулися в жовтні - листопаді 2019 року та були організовані на основі семи питань, які ми надіслали учасникам заздалегідь. Отримані письмові та усні відповіді підсумовано у звіті.

  Кількість учасників фокус-груп коливалася від 11 до 18 осіб, залежно від країни. Серед них були представники урядових департаментів та регуляторних служб, приватних компаній, на які поширюються або поширюватимуться нові норми, а також аналітичних центрів/ОГС.

  Автори:  Мовчан Вероніка, Емерсон Майкл, Ченуша Деніс, Ґоґоберідзе Лалі
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua