Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Ігор Бураковський: Викликати зацікавленість інвесторів до України можна лише усунувши низку бар'єрів

  19.03.2024

  Для того аби інвестор зацікавився Україною, треба усунути низку бар'єрів, які можуть стати на заваді їх роботи: це і питання, що пов'язані з роботою митниці, податкової системи, а також страхування військових ризиків.

   

  Про це в коментарі Укрінформу розповів голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський.

   

  "Перш за все йдеться про усунення тих бар'єрів, які у нас є на сьогоднішній день. Це питання, пов'язані з роботою митниці, податкової системи. І якби дивно це не звучало, але інвесторам важливо мати верховенство права, тобто має бути належна судова реформа", - зазначив Бураковський.

   

  Він зауважив, що з огляду на війну в країні, то у нас є як більш безпечні регіони, так і менш безпечні, тож дивлячись на це, перед інвесторами постає ще низка військових ризиків, з якими вони потенційно можуть стикнутися. Тому аби вирішити це, уряду доведеться чимало працювати у цьому напрямку і вести переговори з іноземними компаніями.

   

  "Ну і звичайно - постійний контакт, постійне навчання та залученість органів місцевого самоврядування. Місцеві органи влади самостійно не можуть залучати великих інвесторів, але у партнерстві з центральними - така робота може бути досить ефективною", - підсумував експерт.

   

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua