Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Програма підтримки дітей ВПО з інвалідністю у Вінницькій міській територіальній громаді

  08.07.2023

  ГрантистГромадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» 

  Регіон реалізації проєктум. Вінниця

  Статус проєкту: діючий  

  Термін реалізації: 07.07.2023 - 31.08.2023

  Мета: покращення якості життя дітей з інвалідністю з числа ВПО, шляхом реалізації заходів «Програми підтримки дітей ВПО з інвалідністю у Вінницькій міській територіальній громаді» впродовж липня-серпня 2023 року на базі «Гуманітарного хабу для ВПО з інвалідністю Вінницької територіальної громади».

  Отже, за час реалізації проєкту:

  За результатами проєкту прямі та опосередковані цільові групи, на які була спрямована основна діяльність, отримали позитивний вплив. У 20-ти дітей ВПО, що перенесли психотравмуючіподії, зниженоризиквиникнення та скорегованосимптомипосттравматичногостресовогорозладу. Також покращено їхнійпсихоемоційний стан та сформовано навичкигруповоївзаємодії длясоціалізації в дитячихколективах. Не менш важливим наслідком проєктної діяльності є покращення психоемоційного стану та взаєморозуміння між батьками та дітьми в родинах 20 дітей з інвалідністю з числа ВПО. 

  Підтвердженням успішності є те, зокрема, що протягом усього періоду проєкту було досягнуто усіх запланованих кількісних показників, а саме: 

  • Проведено цикл занять «Діти та війна. Навчаннятехнікзцілення» з 24-х занять, по 12 занять для 2-х групдітей по 10 осіб в групі. 

  • Проведено арт-терапевтичниймайстер-клас «Бісероплетіння» з 14 занять,по 7 занять для 2-х групдітей по 10 осіб в групі. 

  • 20 родин дітей з інвалідністю з числа ВПО отрималопсихологічнупідтримкупротягомпроєкту (40 індивідуальнихконсультацій) 

  • Опубліковано 1 анонс, 2 статті з новинами про проєкт, 1 пост-реліз на ресурсах 3-х онлайн ЗМІ та 12 дописів на Facebook-сторінці ВМГО «Паросток». 

  • Виготовлено 1 промороликщодо надання послуг родинамдітей з інвалідністю з числа ВПО та про позитивні зміни у цих сім’ях. 

  • Про заходи проєктудізналось не менш як 20 тис. користувачіввеб-ресурсів та Facebook 

  Завдяки реалізованим заходам можна стверджувати про досягнення усіх запланованих якісних показників: 

  • Покращено психоемоційний стан дітей з інвалідністю з числа ВПО та сформовано навички їх групової взаємодії для подальшої соціалізації в дитячих колективах. 

  • Посиленопотенціал «Гуманітарногохабу для ВПО з інвалідністюВінницькоїміськоїтериторіальноїгромади» щодонаданнякомплексноїдопомоги родинам ВПО з інвалідністю. 

  • Покращенопсихоемоційний стан та взаєморозумінняміж батьками та дітьми в родинах дітей з інвалідністю з числа ВПО. 

  • Покращено обізнаність мешканців Вінницької та інших громад про підтримку дітей з інвалідністю з числа ВПО у м. Вінниці та відповідний внесок Європейського Союзу. 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua