Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Конкурс грантів для ОГС “Моніторинг відновлення: сьогодні на часі”

  12.06.2023

  «В межах конкурсу грантів для ОГС “Моніторинг відновлення: сьогодні на часі” подовжено терміни подання проєктних пропозицій до 16.06.2023»

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) у партнерстві з французькою організацією ERIM (Equal Rights & Independent Media)

  в рамках проекту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні», який фінансується Європейським Союзом

  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ГРАНТІВ
   щодо надання допомоги і підтримки ОГС

  Максимальний розмір гранту (грн)

  200 000 гривень

  Мінімальний бюджет проекту (грн)

  100 000 гривень

  Загальний бюджет конкурсу (грн)

  800 000 гривень

  Тривалість проєктів

  3-4 місяці

  Кінцевий термін подання грантових заявок

  16 червня  2023 р.

  Дата засідання Грантової комісії

  Кінець червня 2023 р.

   

  У листопаді 2022 року ІЕД у партнерстві з французькою організацією ERIM (Equal Rights & Independent Media) розпочав реалізацію проекту "Екстренна підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні" (Emergency Support to Civil Society and Media in Response to the Ukraine War (ESU). Проект фінансується Європейським Союзом і має на меті посилити стійкість та ефективність постраждалих від війни організацій та суб’єктів громадянського суспільства в Україні, а також передбачає підтримку громадянського суспільства, що постраждало від війни в Україні, у продовженні їхньої роботи.

  2022 рік в Україні почався з війни. Одними з перших зорганізувались організації громадянського суспільства та волонтерські ініціативи, чий внесок був і є визначальним з огляду на військову загрозу державності та суверенітету країни. Саме тому важливо підтримувати та заохочувати такі об’єднання працювати далі на перемогу, на що і розрахований цей конкурс.

  Мета конкурсу - надання підтримки організацій громадянського суспільства (ОГС) для початку моніторингу відбудови в своїх громадах та долучення до розробки місцевих планів відновлення.

   

  КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ПОСТІЙНО ДІЮЧОГО КОНКУРСУ ГРАНТІВ

  До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові ОГС, які мають:

  • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 6 місяців станом на дату подання грантової заявки;

  • спроможність впроваджувати грантові проєкти та звітувати за ними (включаючи фінансове звітування);

  • наявність будь-якого з інформаційних каналів (сторінка у фейсбуці, телеграмі, твіттері, вайбері, інстаграмі, веб-сайт тощо).

  Конкурс не передбачає надання підтримки політичним партіям, релігійним громадам та пов’язаним із ними ОГС.

  Бюджет проєкту не повинен покривати будь-які витрати на закупівлю гуманітарної допомоги, придбання медикаментів, обладнання та будь-яких інших товарів, також облаштування місць проживання, організації харчування людей, здійснення будівельних та ремонтних робіт.

  В окремих обґрунтованих випадках можливе фінансування закупки обладнання та матеріалів в обсязі, що не перевищує 10% від загальної суми гранту.

   

  Пріоритети конкурсу

  Проєктні пропозиції, що подаються на конкурс, мають передбачати діяльність організації за таким напрямом тематичного пріоритету цього конкурсу:

  Моніторинг відбудови в постраждалих громадах Київської області (Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській і Великодимерській громадах), Чернігівської, Сумської та Миколаївської областей, які постраждали внаслідок збройної агресії росії у 2022-2023 роках:

  • Проведення глибинних інтерв’ю з представниками місцевої влади з питань відновлення (перелік орієнтовних питань буде надано Інститутом);
  • Визначення, які складнощі є на місцях з реєстрацією проєктів відбудови або відновлення, та самим фактом відбудови;
  • Визначення наявності спроможності на місцях проводити відбудову;
  • Оцінка (первинна) вже відбудованих об’єктів, зокрема як визначалась пріоритетність відбудови та відновлення, за чий рахунок робили відбудову та відновлення, з якими складнощами стикались, тощо;
  • Визначення стану формування плану відновлення та розвитку територій та залученість громадськості до процесу створення плану та програми відновлення.

  Проєктна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проєкту та його результати (розсилку матеріалів проєкту, повідомлення в соціальних мережах, ЗМІ тощо).

  Отримувач гранту відповідає за моніторинг стану впровадження проєкту та оцінювання його результатів, дотримання комунікаційної політики та брендування проєктів згідно правил ЄС. Отримувач гранту подаватиме звіти у форматі, визначеному ІЕД.

  Зверніть, будь ласка, увагу на аплікаційну форму, бюджет проєкту (із рекомендаціями з підготовки бюджету проєкту), стандартну грантову угоду (яка буде підписана після перемоги в конкурсі), та критерії прийнятності.

  Додаток А. Аплікаційна форма

  Додаток Б. Бюджет проєкту

  Додаток С. Стандартна грантова угода 

  Додаток D. Матриця проєкту 

  Критерії прийнятності 

  Рекомендації ІЕД з підготовки бюджету проєкту 

   

  Проєктні пропозиції з додатками потрібно надсилати одним електронним листомна адресу: iergrant@ier.kyiv.ua

  Додатки до проєктної пропозиції мають бути додані у форматі .docx, .xlsx або .pdf. Бюджет проєктної пропозиції обов’язково надсилати в форматі .xlsx Кожен додаток слід надсилати одним окремим файлом.

   

  У випадку неможливості надіслати проєктну пропозицію одним електронним листом (в разі великого обсягу додатків), грантова заявка може бути розміщена на файлообмінних системах із зазначенням посилання на неї.

  Подані на конкурс матеріали не рецензуються.

   

  Про результати конкурсу буде повідомлено публічно та окремим листом організації.

   

  Рішення про підтримку або відхилення грантової заявки схвалюється колегіально Грантовою комісією. Грантова комісія залишає за собою право надати заявнику вимоги (рекомендації) щодо доопрацювання грантової заявки.

  Остаточне рішення щодо грантової заявки оскарженню не підлягає.

  Причини відмови в підтримці грантових заявок не повідомляються.

   

  Зверніть увагу, що консультації щодо оформлення грантових заявок не надаються телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, листи, будь ласка, надсилайте на електронну адресу iergrant@ier.kyiv.ua до 16 червня 2023 року.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua