Друк

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Оксана Кузяків розповіла, що з травня минулого року інститут проводить щомісячне опитування керівників промислових підприємств які розташовані практично на всій території України.

  18.05.2023

  Понад 40 країн підписали декларацію про створення реєстру збитків від агресії РФ. Дію зернової угоди продовжено на 2 місяці - Ердоган. Настрої та очікування бізнес-спільноти. Який бізнес відчуває себе краще, який гірше. Основні перешкоди для розвитку компаній. В ефірі телеканалу Еспресо виконавча директорка Інституту економічних досліджень Оксана Кузяків.

   

  Оксана Кузяків розповіла, що з травня минулого року інститут проводить щомісячне опитування керівників промислових підприємств які розташовані практично на всій території України.

   

  Результати роботи бізнесу були найкращі за весь дванадцятимісячний період спостереження. «Березневі очікування потрохи реалізовуються, однак ми зафіксували за очікуваннями на останній трьохмісячний період, що частка оптимістів високі, але менше ніж була попереднього місяця. Довгострокові очікування залишаються без змін, оптимістів багато але дуже високий рівень невизначеності.» - зазначила виконавча директорка Інституту економічних досліджень Оксана Кузяків.

   

  Малий бізнес в часи війни реагує буремного і почувається гірше, настрої, тенденції і результати роботи великих підприємств зараз є кращими , ніж у малого і мікро бізнесу.

   

  Також, за результатами опитування можна помітити, що збільшилась частка підприємств які працюють в майже повну потужність та в повну потужність.

   

  На першому місці з перешкод продовжує бути така проблема як зростання цін на сировину і матеріали. Також значною перешкодою є проблеми з логістикою, складнощі з перевезенням в середині України і проблеми з по попитом також залишаються актуальною перешкодою.

   

  Випуск можна подивитись за посиланням: https://youtu.be/6Mc1owBiIUw

   

  Інші результати опитування в презентації : http://www.ier.com.ua/ua/institute/news/?pid=7179

  Також відео презентації можна подивитися тут: https://fb.watch/kz3Ny3t_Uu/ 

   

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua