Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Підтримка сімей ВПО з дітьми з ментальною інвалідністю та РАС до життя у нових для них громадах

  16.03.2023

  Грантист: Благодійна організація "Академія розвитку, підтримки та соціальної адаптації дитини "КІДДОМ" 

  Регіон реалізації проєкту: Проєкт реалізується в місті Києві та охоплюватиме сім'ї, які проживають в Києві та громадах Київської, Чернігівської та Житомирської областей. 

  Статус проєкту: діючий  

  Термін реалізації: 06.03.2023-05.07.2023  

  Мета: Сім'ї з числа ВПО, що мають на утриманні дітей з РАС, які прибули до Києва від початку бойових дій з інших регіонів України на безкоштовній основі отримають психологічну підтримку, а їх діти психо-корекційну реабілітацію.  

  Додаткова інформація:  

  Основною цільовою групою проєкту є сім'ї з ВПО, що мають на утриманні дітей з ментальною інвалідністю та РАС, які постраждали від бойових дій і мають тимчасовий притулок у Києві та громадах Київської, Чернігівської й Житомирської областей 

  Проєкт спрямований на зменшення навантаження, як матеріального, так і психологічного, на такі родини. 

  Отже, за час реалізації проєкту:

  Спеціалістами Центру соціально-психологічної реабілітації дітей з ментальною інвалідністю "КІДДОМ" (корекційний педагог – олігофренопедаг; практичний психолог, логопед-дефектолог) відповідно до плану проведено 300 індивідуальних занять з дітьми цільової групи згідно з розробленими під кожну дитину індивідуальними навчальними корекційно-розвитковимипрограмами. Завдяки проведеним заняттям у 33 дитини цільової групи відновлено та підтримано динаміку вдосконалення пізнавальних здібностей,  підвищено їх соціалізацію, знижено тривожність, покращено мовленнєві здібності, розвинута адаптація до нових умов життя. 

  Також кризовими психологами проведено 100 консультацій для батьків та членів сімей дітей цільової групи з покращення психологічного стану, в тому числі щодо покращення взаємодії зі своєю дитиною. Завдяки зазначеним заходами 62 дорослих з цільової групи поліпшили свій емоційний та психологічний стан. Додатково ними опановано практичні навички з взаєморозуміння з дітьми та навички з надання первинної психологічної допомоги своїм дітям, розвинуто їх посередницькі здібності між дитиною та суспільством. 

  Особлива увага була приділена комунікаційному напрямку. Завдяки активній роботі комунікаційників на кінець реалізації проєкту практично в двічі перевиконано план досяжності індикаторів успішності по комунікаційному компоненту. При плані в 15 інформаційних повідомлень на кінець проєкту лише інформаційних повідомлень на Фейсбук сторінці організації  розміщено 33 повідомлення про кращі моменти роботи спеціалістів Центру, успіхи дітей за корекційно-розвивальним напрямком та дорослих в покращенні їх психологічного стану. Також додатково комунікаційною командою підготовлено та розміщено 3 відеоколажі про роботу Центру та успіхи дітей.  Розміщено 1 відеоісторію та 3 відеовідгуки, в яких описується історія життя сімей з дітьми цільової аудиторії та позитивні зміни в їх житті завдяки відвідуванню Центру в рамках проекту. 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua