Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Історичний квест-марафон “Україна там, де я”

  04.05.2022

  Регіон реалізації проєкту: Черкаська область 

  Статус проєкту: діючий  

  Термін реалізації: 01.12.2022-28.02.2023  

  Мета: Створення можливостей для психологічної підтримки дітей-ВПО в умовах війни, пом’якшення різних її негативних наслідків, їх знайомства в інтерактивній дослідницькій формі з історичною та сучасною Уманщиною, формування softskills для активізації життя в новій громаді шляхом проведення історичного квест-марафону «УКРАЇНА ТАМ, ДЕ Я». 

  Додаткова інформація:  

  Проєкт спрямований на консолідацію дій представників культурних та історичних установ й організацій громади, дітей-ВПО, їх батьків навколо заходів ГО «Молодіжна організація «Майбутні лідери України».  

  Уманщина один із регіон центральної України, який сьогодні перетворився на хаб для переселенців. Діти-ВПО, які переїхали зі своїми родинами з різних регіонів України, сидять по домівках з батьками або «гуляють вздовж вулиць». 

  Проведення історичного квест-марафану «УКРАЇНА ТАМ, ДЕ Я» забезпечить системне знайомство, навчання та розвиток дітей-ВПО в цікавих сучасних формах взаємодії – квестах та тренінгах. Відбудеться оптимальна організацію їх освітньої взаємодії з модераторами та тренерами заходів, представниками культурних та історичних установ й організацій громади. Проведення заходів в короткий термін реалізації буде мати позитивний узагальнюючий результат та мотивуватиме до подальшого вивчення уманського краю. 

  Ключова цільова аудиторія проєкту. Це діти віком від 10 до 14 років, які внаслідок військової агресії рф були змушені зі своїми родинами тимчасово змінити місце проживання.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua