Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Луганщина на зв’язку

  01.03.2022

  Регіон реалізації проєкту: Дніпропетровська, Закарпатська, Київська, Вінницька області.   

  Статус проєкту: завершений

  Термін реалізації: 01.08.2022-30.11.2022 

  Мета: Надання мешканцям Луганської області та іншим зацікавленим особам перевіреної та соціально важливої інформації щодо актуальних подій регіону шляхом створення та розміщення на порталі «Зміст тижня» унікального новинного та авторського контенту заради протидії російській дезінформації та підтримки соціальних зв’язків між мешканцями Луганщини. 

  Додаткова інформація: 

  Діяльність за проєктом полягає в продукуванні та розповсюдженні якісного актуального контенту, що присвячений висвітленню життя, проблем та потреб мешканців Луганської області.  

  Контент включатиме в себе систематичне наповнення новинної стрічки, виготовлення унікальних авторських матеріалів та організація засідань дискусійного майданчика. 

  Ключова цільова аудиторія проєкту. Мешканці та мешканки Луганської області, в тому числі ті, хто вимушений був покинути зону активних бойових дій та переміститися до більш безпечних регіонів. А також ті, хто з різних причин вимушений був залишитися на тимчасово окупованій території Луганщини. В якості окремої цільової аудиторії розглядаються ті, для кого події в Луганській області представляють професійний інтерес (аналітики, фахівці з моніторингу, журналісти, політологи, тощо) 

  Наша організація 8 років працює в Луганській області, просуваючи ідеї демократії та свободи слова. Усвідомлюючи роль інформування, в 2015 році ми створили незалежний медійний майданчик, якій став об’єднуючою платформою для журналістської спільноти Луганщини. Ми працюємо, дотримуючись журналістських стандартів та використовуючи рекомендації Міністерства оборони України щодо висвітлення подій у воєнний час. Всі матеріали, що випускаються редакцією, обов'язково проходять фактчек, вказують посилання на першоджерело (крім випадків, коли редакція не може розкривати власні джерела з міркувань їх безпеки). Вся команда проєкту – це люди, що пов’язані з Луганщиною. Всі ми зараз ВПО, багато хто – вдруге. Тому ми чітко знаємо, як важливо в тяжкі часи зберегти зв’язки та відчуття приналежності до спільноти, що поділяє спільні цінності. 

  Результати проєкту: 

  • Підготовано та оприлюднено 506 новин на порталіЗміст тижня 

  • Опубліковано 32 авторські матеріали 

  • Проведено 4 засідання дискусійного майданчика 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua