Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Зелені канікули для дітей

  26.02.2022

  Регіон реалізації проєкту: Закарпатська область 

  Статус проєкту: завершений.  

  Термін реалізації:01.07-30.09.2022 

  Мета: сприяти пом’якшенню негативних наслідків війни та адаптації дітей ВПО до життя в іншому середовищі через залучення їх кола однолітків під час творчих майстер-класів, квестів, ігор та досліджень.  

  Додаткова інформація.Усі діти рефлексують пережиті ситуації через ігри і творчість. Також під час ігор вони легше знайомляться з іншими дітьми, комунікують. Саме тому обрана така форма занять з дітьми ВПО. Ми пропонуємо цікаву і різноманітну програму, де діти з різним сприйняттям інформації знайдуть для себе цікаве заняття. Це буде поєднання ігор, досліджень, прогулянок з майстер-класами. Також відбуватимуться бесіди і дискусії, під час яких кожен може висловитися в невимушеній формі.  

  Ключова цільова аудиторія проєкту - діти і підлітки ВПО.  

  Наша організація професійно працює з дітьми різного віку (від 6 до 17) та з молоддю (від 18 до 35) 22 роки. Організація володіє спеціалістами та тренерами, які самі розробляють тренінги на різну тематику, зокрема природоохоронну. Ми проводимо з дітьми майстер-класи, семінари, табори, дослідження та різні тематичні тренінги-навчання. Ми користуємося власними розробленими навчальними програмами, розробляємо методичні посібники для вчителів на інформаційні та науково-популярні видання для широкого кола читачів. Наші тренери адаптовують майстер-класи та навчальні програми до відповідного віку та категорії дітей. Майстер-класи та навчальні програми, розроблені спеціалістами нашої організації популярні серед дітей міста та всієї області. 

  Результати проєкту: 

   

  Протягом 3х місяців проведено 10 навчально –відпочинкових занять, в яких взяло участь 500 дітей. Знято та змонтовано 1 промоційне відео про проект.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua