Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Підтримка діяльності кінематографістів Творчого об’єднання «Вавилон 13» у висвітленні подій російсько-української війни

  25.02.2022

  Регіон реалізації проєкту: Зйомки - Україна (Київ, Київська область, Миколаївська та Харківська області), пост-продакшн - м.Київ 

  Статус проєкту: завершений.  

  Термін реалізації:18.07-15.10.2022 

  Мета:створення циклу з 5 коротких документальних відеороликів, що направлені на інформування української та іноземної спільноти щодо актуальних подій, пов’язаних з боротьбою проти російського агресора, діяльності волонтерського руху та життя громадян в час війни в Україні. 

  Додаткова інформація. ГО «Творче об’єднання «Вавилон 13» з перших днів повномасштабного вторгнення посилила боротьбу на інформаційному фронті, та активно створює соціальні відео та фільми, документує наслідки воєнних злочинів, розповідає про волонтерський рух та звичайних людей, чиє життя назавжди змінила війна. Від початку військових дій нами було створено та опубліковано у вільному доступі більш, ніж 80 документальних роликів. Більшість роликів субтитровані англійською мовою для залучення та розповсюдження актуальної інформації іноземній аудиторії. З березня на Ютуб каналі спостерігається збільшення переглядів (на 300%) та активних підписників на (34%), 43% Ютуб аудиторії - це іноземці. Повнометражні документальні фільми створені на базі Вавилону 13, навіть у воєнний час, продовжують представляти Україну на міжнародних фестивалях, створюючи прецеденти для культурної дискусії на тему військових злочинів рф, військового вторгнення в нашу країну («Залізна сотня» – фільм про бійців батальйону Азов був представлений в програмі CannesDocsworkinprogress у рамках Канського кінофестивалю, «Один день в Україні» – конкурсна програма Sheffield DOC/FEST, «Залізні Метелики» – програма представлення українського документального кіно у секції workinprogress Sheffield DOC/FEST). 

  Перевагою нашої діяльності в першу чергу є досвід як всієї творчої команди, так і персональний досвід залучених кінематографістів. Творчими командами Вавилону 13 за 8 років було створено понад 500 фільмів, що розповідають про рішучі кроки громадянського суспільства, формування в українців нової громадянської свідомості, в основі якої - самоорганізація, солідарність та відстоювання прав людини.   

  Результати проєкту: 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua