Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Креативне підприємництво для ВПО 

  24.02.2022

  Регіон реалізації проєктуІвано-Франківська область 

  Статус проєкту: завершений 

  Термін реалізації:01.07-31.08.2022 

  Мета. Проведення проєктно-орієнтованого навчання для ВПО у сфері креативного підприємництва. Організація презентації та підтримка їх бізнес ідей у громадах Івано-Франківщини. 

  Додаткова інформація.В Івано-Франківській області понад 146 тисяч ВПО, з яких понад 100 тисяч є дорослими людьми, значна частина яких втратили свої робочі місця, і мають бажання змінити сферу діяльності та готові докласти для цього зусиль. Тенденції останніх місяців дії воєнного стану свідчать про те, що слабкість розвитку підприємницьких ініціатив за відсутності додаткових заходів тільки посилюватиме тиск на бюджети громад.  

  Даний підхід дозволяє покрити велику кількість ВПО з різних ОТГ і провести підвищення підприємницьких навичок з використанням ігрових інструментів, використати накопичений досвід у рамках інших проєктів ГО БРІТ. Досвід виконання проєктів для понад 300 ветеранів АТО/ООС та членів їх родин показав, що такий вид роботи є ефективним інструментом для стимулювання підприємницької активності. 80% наших слухачів упродовж 3 років після завершення навчання або започаткували власний бізнес, знайшли роботу або кар’єрно зросли, а понад 50% від усіх слухачів започаткували власні бізнеси. 

  До реалізації проєкту будуть залучені представники Івано-Франківської обласної адміністрації та адміністрацій ОТГ. Проєкт буде висвітлюватись у місцевих ЗМІ у рамках багаторічної співпраці. Для інформаційної підтримки проєкту також буде залучено Асоціацію ОТГ Прикарпаття. 

  Результати проєкту: 

  • Проведено 14 тренінгів (із них 5 в режимі онлайн), що охопили усі 7 територіальних громад Івано-Франківської області. Кількість учасників складає 200 осіб, із них 102 вимушено переселені особи 

  •  Кращі учасники тренінгів були запрошені на зустріч в Науковому містечку «Нова-Енергія», яка відбулась 31 серпня 2022 року. Вони отримали сертифікати про проходження тренінгу та подарунки (портативні зарядні пристрої). 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua