Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Погляд у майбутнє (майстер-класи з робототехніки та програмування для дітей ВПО від 6 до 15 років)

  23.02.2022

  Статус проєкту: завершений 

  Термін реалізації: 01.07-30.09.2022 

  Мета:проведення майстер-класів з робототехніки та програмування для дітей ВПО від 6 до 15 років для пом'якшення негативних наслідків війни 

  Додаткова інформація.Під час війни як діти ВПО, так і їхні батьки знаходяться в стресовій ситуації та в умовах невизначеності, потребують психологічного розвантаження, включення в життя, перезавантаження, планування майбутнього. Діти ВПО не мають доступу до якісних інноваційних методів освіти, набуття навичок та знань, які були доступні в мирний час. Діти потребують цікавого дозвілля, яке змогло б стати поштовхом до погляду в майбутнє, вибору подальшого плану навчання та професії. 

  На майстер-класах з робототехніки та програмування діти в захопливій формі отримають наступні навички: конструювання та програмування роботів, тестування, робота в команді, критичне мислення, алгоритмічне мислення. Діти зануряться в цікавий світ робототехніки та програмування, сконструюють, запрограмують і протестують своїх перших роботів, зрозуміють, що це нескладно й захоплююче. Вони отримають віру в себе, впевненість у своїх силах, мотивацію для продовження навчання в цій сфері, розглянуть можливість у майбутньому отримати професію в сфері ІТ, робототехніки, штучного інтелекту. Діти отримають психологічне розвантаження, додаткові навички соціалізації, спілкування з однолітками, відволікуться від стресу і невизначеності. Також для додаткової мотивації й набуття додаткових навичок кожен учасник майстер-класу отримає мотиваційну, пізнавальну, розвиваючу книгу у подарунок від проєкту. 

  Наша організація має унікальний досвід у сфері інноваційних методів освіти. Керівник організації та керівник проекту має ступінь кандидата технічних наук (спеціальність “прогресивні інформаційні технології та автоматизовані системи управління”), досвід викладацької та наукової діяльності 19 років. Наша організація має успішний досвід підготовки дитячих команд до Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад з робототехніки. Так наші вихованці ставали переможцями Всеукраїнських олімпіад з робототехніки у 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 роках, були учасниками Міжнародного фіналу Всесвітньої олімпіади з робототехніки WRO2019 Hungary, призерами (2 місце) WRO 2020, Canada, призерами (5 місце) WRO 2021 online. 

  Результати проєкту: 

  • Проведено 150 майстер-класів, яківідвідали 750 дітей у трьох областях 

  • 96% учасниківпроєктувиявилибажанняпродовжитинавчання у сферіробототехніки та програмування

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua