Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Арт-терапевтичні зустрічі з психологічної допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям з дітьми «КОЛО ПІДТРИМКИ»

  22.02.2022

  Регіон реалізації проєкту: Чернігівська область 

  Статус проєкту: завершений

  Термін реалізації:01.07-30.09.2022 

  Мета. Підтримка і збереження внутрішнього ресурсу, а також відновлення психоемоційного стану дітей і батьків з числа ВПО у Сновській громаді, які опинилися у кризовій ситуації через війну, шляхом створення умов для проведення на постійній основі арт-терапевтичних зустрічей з психологічної допомоги «КОЛО ПІДТРИМКИ».  

  Додаткова інформація:Сновщина - це північний форпост оборони України. Сновська громада була окупована з першого дня російського вторгнення і відрізана від зв’язку, допомоги, доставки медикаментів, продуктів харчування. Під час окупації на території громади підривались мости, стріляли по людям, їхніх будинках та авто, викрадались мирні мешканці, відбувався моральний тиск на населення. 

  Після відходу ворожих військ на територію громади масово почали прибувати переселенці, в основному з м.Чернігова та сіл Чернігівської області, де відбувались бойові дії. На даний час чисельність внутрішньо переміщених осіб за даними ЦНАПу складає близько 1300, серед яких налічується понад 250 сімей з дітьми. Ними опікується влада, волонтери та Молодіжна рада, до складу якої входять і співзасновники ГО "Лампа". Ми сприяли розселенню, харчуванню, забезпеченню ліками, одягом, продуктами. Докладніше в інтерв’ю одного з співзасновників організації Олександра Гончаренко. ВПО в громаді постійно надається гуманітарна підтримка. Проте ВПО, а особливо сім’ї з дітьми, дуже потребують психологічної допомоги. На даний час громада намагається вирішити це питання. 

  Результати проєкту: 

  • для батьків та дітей, в тому числі з числа ВПО проведено 6 тематичних арт-терапевтичних заходів; 

  • загальна кількість осіб, безпосередньо задіяних в заходах, склала 90 дітей; 

  • в арт-терапевтичних заходах з психологічної допомоги «КОЛО ПІДТРИМКИ» прийняли участь діти з 64 сімей, в тому числі з 62 сімей ВПО.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua