Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Веб-портал YouthFuture.UA

  22.02.2022

  Громадська організація «Центр розвитку ПангеяУльтіма»

  Регіон реалізації проєкту: вся територія України 

  Статус проєкту: завершений

  Термін реалізації: 01.07-31.10.2022 

  Мета:створити на першому етапі інформаційно-комунікаційний ресурс, а згодом – розвивати спільноту допомоги українській молоді-жертвам російської війни в Україні під назвою YouthFuture.UA.  

  Додаткова інформація. Інформаційно-комунікаційний ресурс YouthFuture.UA складатиметься із декількох веб-рішень: сайт, Телеграм канал, Фейсбук сторінка. Цей ресурс з одного боку накопичуватиме і популяризуватиме інформацію про практики та приклади допомоги жертвам війни (зокрема, молоді). З іншої сторони YouthFuture.UA  аналізуватиме контекст із субєктами, що працюють над допомогою жертвам війни (зокрема, молоді) в Україні та за кордоном. І врешті-решт цей ресурс сприятиме комунікації волонтерів і донорів і потребуючим цієї допомоги ВПО, людей на тимчасово окупованих територіях, поранених та їх сімей, людей у небезпеці тощо. Цим ми досягнемо основної мети проєкту, адже з часом навколо інформаційних ресурсів створиться спільнота, котра генеруватиме тематичну діяльність і збільшуватиме досяжність до цільових груп. Варто зазначити, що ми уже розробили згадані інформаційні ресурси (без якоїсь інституційної підтримки) і на волонтерських засадах наповнюємо канали інформацією на сайті.

  Ключова цільова аудиторія проєкту - молоді люди у широкому розумінні (приблизно 18-40 років), котрі були уражені війною чи її наслідками і знаходяться на території України, тимчасово окупованих територіях, або ж змушені були виїхати за кордон саме через вплив війни. Діяльність проєкту також може бути корисною й для інших цільових груп, але у меншій мірі (діти, люди зрілого віку). 

  Організація професійно працює у сфері неформальної освіти та міжкультурного діалогу уже 10 років. Наразі наша діяльність призупинилась у такій формі, як вона велась до російського вторгнення. Але сильні сторони нашої команди ми використовували і досі це робимо для допомоги людям у скруті чи для підтримки ЗСУ. Ми займаємось збором коштів, гуманітарної речової допомоги, а ще більше – комунікацією людей для вирішення їхніх проблем. Наша конкурентна перевага - це надзвичайно велика мережа партнерів громадських організацій, в першу чергу за кордоном. Завдячуючи цьому, ми змогли допомогти багатьом вимушеним українським мігрантам у ЄС. Ми розпочали проведення благодійних онлайн концертів для закордонної аудиторії та комунікуємо в ініціативах солідарності із багатьма організаціями.  

  Результати проєкту: 

  • Було проведено 8 дигітальнихгібриднихблагодійнихконцерти для аудиторій у наступнихлокаціях: Крушево (ПівнічнаМакедонія), Лос-ле-Соньє (Франція), Гайдельберг (Німеччина), Турин (Італія), Баклайн (Бельгія), Корк (Ірландія), Варшава (Польща) та Будапешт (Угорщина) 

  • Було зібрано близько 2000 Євро під час благодійних концертів 

  • На сайті було опубліковано 76 дописів

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua