Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Рівненщина - разом переможемо! 

  21.02.2022

  Регіон реалізації проєкту:Рівненська область 

  Статус проєкту: завершений 

  Термін реалізації:16.06-16.09.2022 

  Мета:посилення спроможності громадської організації з провадження гуманітарних та волонтерських ініціатив через консолідацію громадян та ІГС навколо волонтерської діяльності в Рівненській області. 

  Додаткова інформація.З перших днів війни громадськість Рівненщини стала активно допомагати в питаннях організації захисту України та допомоги постраждалим від бойових дій. Проте з часом така активність має тенденцію до зменшення через вичерпність фізичних та матеріальних ресурсів у активних громадян та об’єднуючих їх організацій.  

  Організація заходів з підтримки самих волонтерів, інституційної діяльності ГО «Психологічна служба Євромайдану» в значній мірі допоможе управлінню та координації допомоги ВПО та інших постраждалих від війни в Рівненській області, що сприятиме пом’якшенню негативних наслідків війни в громадах Рівненщини. 

  Безпосередньо залученими до діяльності по проєкту будуть члени громадських об’єднань – волонтери, працівники соціальних, гуманітарних, управлінь та закладів. Їх діяльність буде спрямована на організацію допомоги ВПО, родинам учасників АТО/ООС, та родинам загиблих внаслідок війни, пораненим ветеранам війни. 

  Результати проєкту: 

  • надання натуральної гуманітарної допомоги (продукти харчування, одяг б/в, взуття б/в, засоби гігієни, лікарські засоби, ін.) – 11472 родин 
  • Надання соціального супроводу – 352 особам (сприяння: в отриманні фінансової допомоги від різних неурядових організацій, побутових речей, яких не має у волонтерському центрі, таких як – меблів, дитячих та інвалідних калясок, ін.; пошуку житла; в отриманні медичної допомоги; відновленню втрачених документів; отримання консультацій по державним пільгам, ін.). Первинної психологічної допомоги постраждалим від війни – 245 особам, в т.ч. в телефонному режимі та онлайн. 
  • Проведення двох майстер-класів для дітей ВПО на патріотичну тематику.
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua