Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Нескорена Харківщина

  20.02.2022

  Громадська організація «Слобідський край» 

  Регіон реалізації проєкту: Харківська область 

  Статус проєкту: завершений 

  Термін реалізації: 01.07-31.10.2022 

  Мета. Інформувати суспільство про поточні виклики і шляхи допомоги громадянам. Консолідувати громадян і громадські організації навколо волонтерської діяльності. Впроваджувати заходи щодо протидії дезінформації з боку ворога. Привертати увагу до гуманітарної катастрофи у Харківській області. Розповсюджувати позитивні практики подолання наслідків воєнних дій.  

  Додаткова інформація. Проєкт спрямований на інформування суспільства про ситуацію в Харківській області, на консолідацію діяльності навколо вирішення проблем людей у громадах, на протидію дезінформації з боку ворога та на висвітлення гуманітарної катастрофи у Харківській області.  

  Інформаційними партнерами проєкту будуть Харківське обласне медіа «Слобідський край» та Ізюмське районне медіа «Обрії Ізюмщини», які постійно надають соціально важливу, перевірену та актуальну регіональну інформацію, спростовують російську дезінформацію, що дуже важливо в області, в якій активно ведуться бойові дії і третина якої зараз окупована.  

  Колективи цих медіа знаходяться в критичному фінансовому становищі внаслідок воєнних обставин, але працівники редакцій (принаймні, ті, які знаходяться не в окупації) не припиняють роботу.  

  Ми проведемо роботу щодо поліпшення комунікації між мешканцями громад регіону, перш за все, тих, які знаходяться в окупації або під активними обстрілами, і органами влади/місцевого самоврядування, волонтерами і всіма, хто може принести цим мешканцям користь.  

  Контент проєкту також буде спрямовано на ініціативи громад щодо подолання/пом'якшення негативних наслідків війни, згуртування навколо вирішення спільних проблем, зокрема, безробіття, відновлення житла, залучення у громади коштів та зовнішньої гуманітарної підтримки, апгрейду системи освіти та ін.  

  І головне - ми прагнемо привернути максимальну увагу до гуманітарних проблем Харківської області під час воєнних дій, виробляючи та поширюючи відповідний контент через всі майданчики медіа партнерів (газета «Слобідський край» (друкована та електронна), сайти «Слобідський край» та «Обрії Ізюмщини», сторінки та групи медіа в соцмережах (загальна аудиторія всіх майданчиків - близько 1 000 000 на місяць).   

  Результати проєкту: 

  • Створено та розповсюджено 4 відеоролики (з українськими та англійськими титрами). 
  • Створено та розповсюджено 13 одиниць україномовного мультимедійного контенту. 
  • Створено та розповсюджено Підсумкову мультимедійну презентацію "Нескорена Харківщина: як регіон протистоїть російській навалі".
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua