Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Прикордонні громади Чернігівщини: інформаційний фронт 

  19.02.2022

  Грантист: Асоціація регіональних ЗМІ 

  Регіон реалізації проєкту: Чернігівська область 

  Статус проєкту: завершений 

  Термін реалізації: 16.06.2022-15.10.2022

  Мета: надання жителям прикордонних громад Чернігівської області достовірної та актуальної інформації про події в області та ситуацію на кордоні.

  Додаткова інформація. Проєкт покликаний нівелювати вплив російського інформаційного простору на прикордонні громади Чернігівщини, шляхом створення якісного інформаційного продукту та поширення його на сайті з подальшим розповсюдженням через місцеві пабліки у Facebook. 

  80% Чернігівської обл. постраждали внаслідок бойових дій та окупації. Прикордонні громади регіону були окуповані з самого початку повномасштабного вторгнення Росії. З 24 лютого і до початку квітня 2022 р. населення перебувало у повній інформаційній блокаді. Після звільнення зв’язок був частково відновлений. Втім залишається ряд проблем пов’язаних з підключенням до Інтернету і покриттям мобільним зв’язком, а головне – тут практично припинили діяльність місцеві ЗМІ (газети та сайти), частково через економічні проблеми та порушення логістики Укрпошти.  ГО “АРЗМІ” з 2006 р. на постійній основі займається висвітленням широкого спектру подій у Чернігівській області. Має більш ніж п’ятирічний досвід вивчення громадської думки населення і експертного середовища регіону. Володіє відповідними інформаційними ресурсами: один із наших проєктів це сайт (20 тис. користувачів щодоби), групи у соціальних мережах (93 тис. підписників). У січні 2022 року наша команда інвестувала кошти у розробку нового сайту. Також під час бойових дій на території Чернігівської області кілька членів нашої команди перебували у Чернігові, публікуючи актуальні новини. Тому зараз сайт входить в ТОП-3 сайти Чернігова та області.

  Результати проекту:

  • Проведено контент-аналіз працюючих ЗМІ та найпопулярніших публікацій у ФБ у 10 прикордонних громадах Чернігівської області.
  • Розповсюджено 50 новин (прес-релізів) про життя 10 прикордонних громад Чернігівської області.
  • Зроблено та розповсюджено 10 відео та 10 текстових матеріалів на платформах сайту у FB, TG та Youtube.
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua