Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Щеплення від фейків. Проблеми та досягнення першого року вакцинації від COVID-19 на Черкащині

  17.02.2022

  Грантист: Громадська організація «Черкаська інформаційна агенція 18000». 

  Регіон реалізації проєкту: Черкаська область.

  Статус проєкту: завершений.

  Термін реалізації: 04.01.2022 - 30.06.2022.

  Мета: визнання жителями Черкаської області вакцинування як найбільш ефективного захисту від поширення коронавірусу, розвіювання міфів щодо наслідків та мети вакцинації. Донесення правдивої інформації щодо необхідності щеплення як через слова медиків, так і через історії вакцинованих черкащан.

  Додаткова інформація: останні соціологічні дослідження, проведені Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва на початку осені показали, що не бажають вакцинуватися понад 50% українців. 

  В межах проєкту планується виготовлення та поширення інформаційних матеріалів (статей, відеороликів, ігрових тестів, активностей у соціальних мережах), що руйнуватимуть найбільш розповсюджені міфи та фейки, а також формуватимуть належне сприйняття важливості вакцинування і його реального домінування серед найбільш ефективних методів протидії поширенню коронавірусу. Предметом матеріалів будуть як розвінчування поширених міфів та острахів, так і життєві історії черкащан, що у різний час та за різних умов були вакциновані від COVID-19.

  У рамках проєкту будуть виділені наступні аудиторії: 18-30 років, 30-45, 45+. Кожній з них відповідатимуть певні інформаційні матеріали. Аудиторія 18-30 років віддає перевагу коротким відеороликам формату Інстаграму чи ТікТоку, саме на них розрахований контент у подібному форматі. Аудиторія 30-45 років є прихильною до відеоматеріалів та відеоісторій тривалістю до 15 хвилин. У той же час для аудиторії 45+ може бути прийнятним формат текстових публікацій, що можуть дублюватися у друкованих засобах масової інформації.  

  Через початок повномасштабної війни російської федерації проти України мету та завдання проєкту було змінено. 

  Назва: Спільний шлях до перемоги 

  Змінена мета: донесення правдивої інформації до жителів Черкаської області про ситуацію на фронті та в Черкаській області, яка нині виконує функції тилу. 

  Додаткова інформація 

  • Регулярне наповнення сайту 18000.com.ua, адаптація контенту для соціальних мереж протягом трьох місяців про ситуацію в Черкаській області, на фронті, а також розвінчування російських фейків. 

  • Проведення дев’яти прямих ефірів у студії «18000», гостями яких стануть військові, волонтери, державні службовці, відповідальні за ситуацію в Черкаській області. Розміщення ефірів на сайті 18000.com.ua, у Facebook та Youtube. 

  • Написання дев’яти розлогих публікацій, джерелом яких стануть раніше проведені прямі ефіри, а також розміщення їх на сайті 18000.com.ua. 

  • Написання 18 інформаційних новин із прямих ефірів, а також розміщення їх на сайті 18000.com.ua. 

  Результати проєкту: 

  • Створено та опубліковано статтю "Щеплення бустером: відповіді на головні питання та досвід черкащан, які вже вакцинувалися", а також ролику "Щеплення від фейків: чи є у вакцині від COVID-19 чіпи?" 

  • З 1 по 30 квітня на сайті 18000.com.ua було опубліковано 2102 новинипро ситуацію в Черкаській області, на фронті, а також розвінчування російських фейків 

  • Проведення 9 прямих ефірів, гостями яких стали військові, волонтери, державні службовці, відповідальні за ситуацію в Черкаській області. 

  • Опубліковано 27 розлогих матеріалів на сайті організації на тему проведених прямих ефірів та з інших важливих питань 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua