Друк

Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Інформуємо і мотивуємо мешканців Бахмутської ОТГ щепитися від COVID-19

  30.12.2021

  Регіон реалізації проєкту:Донецька область

  Статус проєкту: діючий

  Термін реалізації: 04.01.2022 — 31.07.2022 

  Мета:визначити упередження мешканців щодо вакцинації, особливо літніх людей 60+ з групи ризику, та надати перевірену, науково підтвердженуінформацію про вакцинацію, показати позитивні приклади, щоб збільшити кількість вакцинованих осіб у Бахмутській громаді. 

  Додаткова інформація: основною аудиторією проєкту є літні люди, що знаходяться у групі ризику та основні інформаційні матеріали будуть спрямовані саме на них. Однак, інформація буде відкрита і для інших вікових категорій та буде сприяти загальному підвищенню темпів вакцинації. 

  За проєктом планується проведення додаткового опитування літніх мешканців громади, аби зрозуміти, які упередження вони мають і як працювати з ними в інформаційній кампанії. Також заплановано створення 10 анімаційних роликів, що пояснює як захистити себе від вірусу, чи є у вакцинації протипоказання, де можна зробити щеплення, як готуватися і що очікувати після, хто несе відповідальність за можливі побічні наслідки, як діють вакцини й що таке колективний імунітет. А також 10 відеороликів, з мотивуючими відео, де авторитетні сімейні лікарі запрошують пацієнтів на вакцинацію, інтерв’ю з вакцинованими авторитетними мешканцями громади, репортажі з пунктів вакцинації, опитування громадян, відповіді на упередження та побоювання від лікарів. 

  Ролики разом з текстовими мультимедійними матеріалами (13 матеріалів) будуть опубліковані на сайті «Бахмут IN.UA» та будуть поширюватись на сторінках сайту і в соцмережах - Фейсбук, Ютуб, Інстаграм, на місцевому телебаченні, на екранах у тролейбусах і Центрі первинної медичної допомоги м.Бахмута, та соціальному офісі. Важлива інформація подаватиметься у друкованому вигляді. 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua