Друк

Анонс

Вхід на сайт


Коментарі та останні публікації у ЗМІ

 • Медицина в останній десятці за рівнем заробітної плати, — Бураковський

  04.11.2021

  Середня зарплата українців у вересні 2021 року зросла на 242 гривні й наразі становить 14 239 гривень. В ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський розповів, у яких галузях зарплати зросли найбільше.

  За його словами, найбільш високооплачувана галузь в Україні станом на зараз — авіаційна, а ось найменше в Україні досі отримують медики.

  "Якщо говорити в цілому по світу, то справді, авіаційна галузь – одна з найбільш високооплачуваних. Але найвищі гонорари отримують пілоти цивільної авіації та другі пілоти цивільної авіації. Щодо медиків, тут ми говоримо про розрахунки – йдеться про медичний персонал. Насправді в медицині, як і в інших сферах, є люди, які мають до медицини дотичне відношення. Наприклад, ті ж водії, люди, які обслуговують техніку. І зарплати станом на сьогодні – медицина знаходиться десь в останній десятці за рівнем заробітної плати”, – сказав Бураковський.

  Він зазначив, що точний аналіз середньої зарплати в Україні за цифрами Держстату неможливий. Він лише показують тренд за галуззю та в країні взагалі.

  "Середня заробітна плата просто показує тренд по галузі та Україні, виконуючи своє відповідне завдання. Але якщо ми хочемо аналізувати зарплату в глибшому плані, ми маємо дивитися на інфляцію і скільки людей яку зарплату одержують. Тоді стане зрозуміло, хто і скільки отримує по максимуму, а кому потрібна допомога", — додав експерт.

   

  Автори:  Ігор Бураковський
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua