Друк

Коментарі експертів

 • ГО «Відродження Берислава»

  31.08.2021

  Проєкт «Відродимо Берислав разом!»

  Регіон реалізації проєкту: Херсонська область.

  Термін реалізації: 01.09.2021 — 28.02.2022

  Мета: провести адвокаційну кампанію з метою напрацювання дорожньої карти для вирішення найболючіших проблем Берислава, в рамках якої організувати зустрічі із усіма зацікавленими сторонами — представниками влади, громадськості, бізнесу тощо — для активізації діалогу, створити й забезпечити активну діяльність робочих груп з представниками влади, депутатського корпусу та громади задля вирішення цих проблем.

  Додаткова інформація: Берислав — це центр новоутвореної ОТГ з населенням 18 тисяч жителів. Це центр новоутвореного району, який поєднав 4 колишні райони. Населення самого Берислава — 13 тисяч жителів. Однак, на жаль, у цьому невеликому місті зовсім немає очисних споруд. На будівництво очисних споруд потрібно 70 мільйонів гривень. І, зрозуміло, у громади таких коштів немає. Окрім цієї проблеми у Бериславі жахливий стан доріг й багато питань зі сміттям: потрібна термінова рекультивація полігону твердих побутових відходів та пришвидшення розпочатої побудови лінії зі сортування сміття.

  На жаль, комплексної програми вирішення цих трьох найболючіших проблем Берислава (очисні, дороги, сміття) немає. Тому в ході виконання проєкту будуть застосовані усі можливі інструменти комунікації із місцевою владою аби донести думки та занепокоєння громадян, напрацювати можливі варіанти вирішення проблем та розробити комплексну програму відродження Берислава. Передбачається організація зустрічей із усіма зацікавленими сторонами — представниками влади, громадськості, бізнесу тощо — для активізації діалогу та напрацювання пропозицій щодо розробки дорожньої карти для вирішення окреслених проблем; створення робочих груп з представниками влади та депутатського корпусу для напрацювання рішень; проведенння адвокаційної кампанії з метою врахування органами влади та місцевого самоврядування пропозицій щодо покращення місцевої політики.

   

   

Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua