Друк

Коментарі експертів

 • ГО "СФЕРО"

  23.03.2021

  Проєкт "Демократія в дії: вивчення стану комунікації влади та громадськості у Вінницькій області та адвокація заходів щодо її поліпшення"

  Регіон реалізації проекту: Вінницька область

  Термін реалізації: 01.03.2021 – 30.09.2021

  Мета: Дослідження сучасного стану комунікаційної взаємодії громадськості та органів влади у період пандемії COVID-19 та спільне вироблення шляхів збільшення ефективності впливу громадськості на процеси прийняття владних рішень.

  Додаткова інформація: У зв’язку з пандемією COVID-19 загальні обмеження процесів життєдіяльності, серед іншого, призвели, до порушення традиційних засобів впливу громади на дії влади та прийняття важливих рішень. Ще одним із проблемних наслідків пандемії стало обмеження заходів контролю за діями та рішеннями влади. Зрештою, на загальному фоні суспільних обмежень, додатковим фактором зменшення впливу громадськості на рішення влади стала, як не дивно, одна із найбільш успішних реформ – реформа децентралізації. Останні вибори до місцевих органів влади, що пройшли наприкінці 2020 року, продемонстрували посилення впливу регіональних еліт.

  Проект «Демократія в дії: вивчення стану комунікації влади та громадськості у Вінницькій області та адвокація заходів щодо її поліпшення», запропонований ГО «СФЕРО», має на меті дослідження сучасного стану комунікаційної взаємодії громадськості та органів влади у період пандемії COVID-19 та спільне вироблення шляхів збільшення ефективності впливу громадськості на процеси прийняття владних рішень.

  Проектом передбачено послідовне проведення заходів, результатом яких передбачається вироблення і адвокація пропозицій щодо досягнення мети проекту. Запропоновані проектом заходи покликані визначити реальний стан залученості громадськості до процесів прийняття владних рішень. На основі даного дослідження будуть сформовані та валідовані пропозиції щодо посилення участі громадян в демократичних процесах.

   

Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua