Друк

Коментарі експертів

 • ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець"

  23.03.2021

  Проєкт "Локальна демократія в кризових умовах. Вимір Луганщини"

  Регіон реалізації проекту Луганська область

  Термін реалізації: 01.03.2021 – 31.08.2021

  Мета: Сприяння підвищенню ефективності роботи органів місцевого самоврядування шляхом комплексного дослідження практик використання інструментів локальної демократії̈ в кризових умовах в 12 громадах Луганської області та адвокатування рекомендацій щодо підсилення впливу громадськості заради посилення процесу демократизації на Луганщині

  Додаткова інформація: 

  Проєкт «Локальна демократія в кризових умовах. Вимір Луганщини» спрямований на вирішення проблеми недостатньої ефективності роботи органів місцевого самоврядування Луганської області (частина області, що підконтрольна Україні) в частині налагодження комунікації з громадянами та використання інструментів локальної демократії̈ в кризових умовах.

  Зумовлено це декларативним характером нормативно-правових актів, що регламентують використання механізмів комунікації та локальної демократії та їх не адаптованістю до використання в кризових умовах. В окремих випадках наявність кризових умов використовується владою для створення штучних перешкод при здійсненні комунікації з громадянами та згортання можливостей впливу громадян на прийняття рішень. Відповідно наявність такої комплексної проблеми призводить до послаблення впливу громадськості на прийняття рішень, зниження рівня довіри громадян до влади та, в цілому, до послаблення процесу демократизації на Луганщині.

  Очевидно, що проблеми в комунікації між владою та громадянами мають особливі прояви в громадах Луганщини. Цій території притаманна специфіка, обумовлена проведенням військових дій та, як наслідок, функціонуванням в окремих громадах особливого порядку здійснення владних повноважень через військово-цивільні адміністрації.

Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua