Друк

Книги

 • 04.02.2020

  Історії успіху реформ

  ISBN: 978‐966‐137‐123‐0

  У збірці представлені історії успіху, зібрані грантистами Програми «Просування реформ в регіони», яка реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і Європейською правдою за фінансування Європейського Союзу.

  Грантисти Програми «Просування реформ в регіони», які долучилися до збору матеріалу для збірки: ГО «Разом до громадянського суспільства» (м. Чернігів), ГО «Інститут регіонального розвитку» (м. Львів), ГО «Центр стратегічного розвитку та реформ» (м. Тернопіль), Спілка підприємців «Стіна» (м. Вінниця), ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» (м. Чернігів), ГО «Бюро розвитку, інновацій та технологій» (м. Івано-Франківськ), Благодійний фонд «Воля» (м. Умань), Люстраційна антикорупційна рада Придніпров’я (дніпровська газета «Лица»), ГО «Слобідський край» (харківська газета «Слобідський край» та телерадіокомпанія «Сфера ТВ» (м. Рівне).

  Цю публікацію підготовлено в рамках Програми «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та Європейською правдою. Зміст цієї публікації жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу. 

  Збірка випускається українською та англійською мовами в друкованому й електронному варіантах.

  ІЕД дозволяє поширювати тексти з посиланням на джерело. Будемо щиро вдячні за відгуки про матеріали, вміщені у виданнях ІЕД.

  Всі історії успіху можна також переглянути на інтерактивній мапі (позначені зеленими позначками). 

  PDF версія прикріплена внизу сторінки

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua