Друк

Книги

 • 30.08.2016

  Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що? Чому і як?

  Мета цієї книги - зробити правовий зміст Угоди про асоціацію чітко зрозумілим. Вона охоплює всі значні політичні та економічні розділи Угоди, де пояснює зобов'язання, взяті Україною і проблеми, пов'язані з їх реалізацією.

  Як унікальний довідник Угоди про Асоціацію та ПВЗВТ між Україною та ЄС, ця книга призначена для професійних кіл, а саме посадових осіб, парламентаріїв, дипломатів, бізнесменів, керівників, юристів, консультантів, аналітичних центрів, громадських організацій, викладачів вузів, тренерів, студентів і журналістів.

  Робота над книгою була проведена двома групами дослідників з провідних незалежних аналітичних центрів, CEPS в Брюсселі та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) в Києві, за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida). Це одна з трилогії Довідників, з двома іншими обсягами, які досліджують аналогічні Угоди про асоціацію між ЄС та Грузією, ЄС та Молдовою.

  Редакторами книги є Майкл Емерсон, асоційований старший науковий співробітник CEPS і Вероніка Мовчан, академічний директор і керівник Центру економічних досліджень ІЕД. Експерти CEPS, які зробили вклад до написання цієї книги: Стівен Блокманс, Грант Костанян і Гійом Ван дер Лу. Команда експертів ІЕД, які зробили свій вклад: Олександра Бетлій, Катерина Фурманець, Ірина Коссе, Ольга Красовська, Костянтин Кравчук, Віталій Кравчук, Вероніка Мовчан, Юлія Огаренко, Микола Риженков і Олекса Степанюк.

  Скачати книгу


  Книга є в наявності також англійською мовою

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua