Друк

Книги

  • 20.04.2016

    Угоди про вільну торгівлю та малі і середні підприємства: приклад України

    Малі та середні підприємства (МСП) відіграють важливу роль у сучасній економіці, оскільки на цю категорію припадає більшість підприємств і значна частка економічного потенціалу в частині створення робочих місць та виробництва.

    Тим не менше, якщо порівнювати з їхньою роллю в економіці, МСП слабо представлені на міжнародних ринках, оскільки їм набагато складніше подолати торговельні бар’єри з огляду на відсутність необхідних фінансових та людських ресурсів. Таким чином, коли б МСП вирішили питання таких перешкод, це привело б до значного розширення міжнародної торгівлі. Угоди про вільну торгівлю — це один із інструментів, який міг би допомогти подолати торгові бар’єри в цілому і для МСП зокрема.

    У цьому документі ставиться за мету проаналізувати, яким чином питання МСП враховуються у ЗВТ, які укладаються Україною. Наведений нижче документ структуровано таким чином: Розділ 2 містить підходи ЄС та України до визначення МСП, Розділ 3 містить аналіз ролі МСП в економіці України, Розділ 4 містить зіставлення міжнародного досвіду щодо ролі МСП у торгівлі та українських реалій, у Розділі 5 наведена інформація про те, що саме ЗВТ можуть потенційно запропонувати для МСП, у Розділі 6 показано, як у ЗВТ України вирішуються пов’язані з МСП проблеми, Розділ 7 містить висновки.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua