- 19.01.2021
Експерти Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП ФГС СхП) проаналізували виконання 20 очікуваних досягнень Східного партнерства за період від 16 вересня 2019 року до 1 вересня 2020 року
- 04.02.2020
ISBN: 978‐966‐137‐123‐0
У збірці представлені історії успіху, зібрані грантистами Програми «Просування реформ в регіони», яка реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і Європейською правдою за фінансування Європейського Союзу.
- 19.11.2018
Друге видання Посібника відображає події, що відбулися протягом двох років з моменту опублікування першого видання у 2016 році. Нове видання всебічно оновлене відповідно до перших показників прогресу в імплементації Угоди.
- 30.08.2016
Підписання Угоди про асоціацію та Поглиблена та всебічна зона вільної торгівлі між Україною та ЄС у 2014 році було актом стратегічного геополітичного значення в історії України. Угода є символічною в контексті боротьби українців за зміну режиму Януковича у себе вдома і протистояння спробам Росії позбавити Україну свого "європейського вибору". Угода про асоціацію є визначною заявою щодо вибору країни стати демократичною, незалежною державою.
- 26.04.2016
Представлена Біла книга є документом, що містить експертне бачення проблем, які має вирішити Уряд, стратегічні підходи до їх розв’язання та визначення переліку перспективних питань, на які треба шукати відповіді в майбутньому.
- 20.04.2016
Посібник містить рекомендації щодо організації процесу виконання відповідних зобов’язань Україною. У посібнику також зазначено, які з зобов’язань є двосторонніми, тобто мають виконуватися як Україною, так і ЄС. Крім цього, наведені зобов’язання, які ЄС має виконувати в односторонньому порядку. Цей опис має сприяти дотриманню відповідних прав України, передбачених Угодою (зокрема, в частині відстеження повідомлень інших сторін Угоди та забезпечення права звертатися до них із запитами щодо законодавства та заходів, які охоплюються Угодою).
- 20.04.2016
Мета посібника — ознайомити читачів зі поняттям технічних бар’єрів в торгівлі (ТБТ) та санітарних і фітосанітарних заходів (СФЗ) як особливого інструменту регуляторної політики та їх ролі в іжнародній торгівлі. Посібник має довідковий характер, тобто має допомогти читачу зорієнтуватись в проблематиці ТБТ/СФЗ при виконанні практичних завдань.
- 20.04.2016
Цей Посібник розроблений із метою узагальнення та систематизації нотифікацій, які здійснюються країною-членом Світової організації торгівлі (СОТ) у рамках виконання положень Угоди про спрощення процедур торгівлі (далі — Угода) і надсилаються до Комітету СОТ зі спрощення процедур торгівлі
- 20.04.2016
Цей методичний посібник не надає тлумачення нормам Угод ТБТ та СФЗ щодо зобов’язань із прозорості та подання нотифікацій, не встановлює єдиної незмінної процедури проведення навчання щодо опрацювання нотифікацій, запитів від зацікавлених сторін та підготовки нотифікацій від України.
- 20.04.2016
У цьому документі ставиться за мету проаналізувати, яким чином питання МСП враховуються у ЗВТ, які укладаються Україною. Наведений нижче документ структуровано таким чином: Розділ 2 містить підходи ЄС та України до визначення МСП, Розділ 3 містить аналіз ролі МСП в економіці України, Розділ 4 містить зіставлення міжнародного досвіду щодо ролі МСП у торгівлі та українських реалій, у Розділі 5 наведена інформація про те, що саме ЗВТ можуть потенційно запропонувати для МСП, у Розділі 6 показано, як у ЗВТ України вирішуються пов’язані з МСП проблеми, Розділ 7 містить висновки.