Друк

Публічні заходи

 • Круглий стіл «Інтеграційний процес Україна - ЄС: економічні і політичні підсумки 2010 року, визначення майбутніх кроків»

  20.12.2010

  20 грудня 2010 року, у понеділок, у готелі «Редіссон» пройшов круглий стіл на тему: «Інтеграційний процес Україна-ЄС: економічні і політичні підсумки 2010 року, визначення майбутніх кроків», спільно організований Міжнародним Фондом «Єдиний світ» та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

   

   

  Захід був спрямований на обговорення основних здобутків і проблем співробітництва між Україною та ЄС у 2010 році з тим, щоб оцінити перспективи розвитку інтеграційного процесу Україна–ЄС у 2011 році.

   

  У заході взяли участь: голова правління МФ «Єдиний світ» Едуард Прутнік, голова правління Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський, член правління МФ «Єдиний світ», доктор економічних наук, професор Олексій Плотніков, заступник міністра економіки і фінансів України Валерій П'ятницький , заступник міністра юстиції України Павло Климкін, перший заступник директора Державного департаменту з питань адаптації законодавства Мін'юсту України Тарас Качка та інші провідні експерти, чиновники і політики України, науковці.

   

  Учасники дискусії приділили ключову увагу питанням політичного та економічного співробітництва Україна-ЄС, а також внутрішньополітичним процесам в Україні та ЄС, які впливають на подальший розвиток відносин між ними. В процесі обговорення було розглянуто економічні аспекти та проблеми законодавчої адаптації у контексті переговорів між Україною та ЄС щодо створення глибокої та всеохоплючої зони вільної торгівлі (ЗВТ), яка є невід’ємною складовою майбутньої Угоди про асоціацію. Було здійснено спробу дати неупереджену оцінку позитивних та негативних наслідків для економіки України від створення ЗВТ, а також визначити необхідні політичні та законодавчі кроки у напрямку реалізації євроінтеграційного курсу України.

   

   

  Також учасники Круглого столу обмінялись думками щодо політико-правових аспектів європейської інтеграції, перспектив і бар’єрів на шляху майбутньої імплементації Плану дій з візової лібералізації Україна-ЄС. Крім того, жваве обговорення викликали питання співвідношення цивілізаційного, політико-дипломатичного, соціокультурного та економічного вимірів «Європейського вибору» України, який залишається незмінним пріоритетом державного розвитку.

   

   

  Матеріали до Круглого столу можна скачати тут.

  Категорія:  Круглий стіл
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua