Друк

Публічні заходи

 • Круглий стіл “Обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (СЦВВТЗ) і страхування життя в Україні”

  30.09.2004

  Місце проведення: Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

  Партнери: Німецька консультативна група з питань економічних реформ

  Проект: Обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (СЦВВТЗ) і страхування життя в Україні

  Розвинутий ринок приватного страхування – запорука соціальної стабільності і підвищення добробуту населення. В Україні цей сектор лише починає формуватися, але соціальне значення його стабільного функціонування важко переоцінити. Особливо це стосується такого масового для інших країн виду страхування, як страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (СЦВВТЗ), який з наступного року стане остаточно обов’язковим в Україні. Під час роботи круглого столу експерт Асоціації страховиків ФРН Томас Ханнес Шефер поділився з учасниками зустрічі досвідом страхування цивільної відповідальності у Німеччині та прокоментував окремі положення нового закону про обов’язкове страхування цивільної відповідальності автовласників в Україні.

  Теги: Німецька консультативна група з питань економічних реформ, Круглий стіл
  Категорія:  Круглий стіл
Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua