Друк

Публічні заходи

 • Круглий стіл “Розвиток добровільного медичного страхування в Україні: потенційні можливості”

  14.09.2005

  Місце проведення: Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

  Партнери: Німецька консультативна група з питань економічних реформ

  Проект: Розвиток добровільного медичного страхування в Україні: потенційні можливості

  Вже багато років українські урядовці ведуть полеміку щодо реформування системи охорони здоров‘я. До недавнього часу фокусом дебатів залишалося питання розширення фінансування існуючої системи. На сьогодні система охорони здоров‘я в Україні фінансується переважно за рахунок податків та надається державними і комунальними установами. В цей же час частка добровільного медичного страхування залишається незначною. Однак саме цей вид страхування часто використовується в різних країнах як додатковий елемент системи охорони здоров‘я, який дозволяє людям отримати якісні медичні послуги.

  Під час круглого столу українські експерти мали змогу ознайомитися з досвідом німецьких експертів. Про роль добровільного медичне страхування у Німеччині та механізми його популяризації розповів  експерт Асоціації страховиків Німеччини Фолькера Хенке. Українські експерти запропонували своє бачення щодо ролі та розвитку добровільного медичного страхування в Україні. Зокрема, представник від Ліги страхових організацій представив розроблену Лігою Програму впровадження медичного страхування в Україні. В круглому столі взяли участь представники Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, Міністерства охорони здоров‘я, Ліги страхових організацій України, Українського медичного страхового бюро.

  Теги: Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, Круглий стіл, Німецька консультативна група з питань економічних реформ в Україні
  Категорія:  Круглий стіл
Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua