Друк

Публічні заходи

 • Круглий стіл “Моніторинг інфраструктури – інструмент для просування реформ”

  12.12.2001

  Місце проведення: Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
  Партнери: Німецька консультативна група з питань економічних реформ
  Проект: Моніторинг інфраструктури України
  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій спільно з Німецькою консультативною групою та Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України провели круглий стіл, присвячений останнім подіям та перспективам реформ у секторі інфраструктури. Представники галузей інфраструктури та фахівці з Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Національної комісії регулювання електроенергетики України, Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України, Міністерства палива та енергетики України, Державної адміністрації залізничного транспорту України, Антимонопольного комітету, АТ Укртелеком та ЄБРР взяли участь у круглому столі, присвяченому обговоренню методології та результатам оцінки сектору інфраструктури. Після презентації методології та загальної оцінки реформ інфраструктури було представлено оцінку різних секторів інфраструктури та відбулось обговорення.
  Д-р П. Опітц (член НКГ) висвітлила роль Моніторингу інфраструктури України (МІУ) в оцінці прогресу в реструктуризації  інфраструктурної промисловості та його місце при прийнятті рішень.

  Теги: Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, Інфрастуктурний моніторинг, Круглий стіл, Моніторинг інфраструктури, Німецька консультативна група
  Категорія:  Круглий стіл
Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua