Друк

Публічні заходи

 • Прес-конференція “Україна і СОТ: оцінка ефектів членства на тлі світової кризи”

  10.11.2008

  Місце проведення:  Інформаційне агентство  «УНІАН»

  Партнери: Міжнародний Фонд «Єдиний світ»

  Проект: Презентація книги «Членство України в СОТ: огляд зобов’язань та коментарі до них»

  10 листопада відбулася прес-конференція на тему: “Україна і СОТ: оцінка ефектів членства на тлі світової кризи”. Учасники прес-конференції: Олексій Плотніков, член Правління «Гуманітарного Фонду «Єдиний світ»; Ігор Бураковський, Голова правління-Директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій (ІЕД); Вероніка Мовчан, директор з наукової роботи ІЕД представили оновлену оцінку економічних наслідків вступу України до СОТ, підготовлену експертами Інституту економічних досліджень і політичних консультацій (ІЕД) за підтримки «Гуманітарного Фонду «Єдиний світ», Почесним головою якого є народний депутат Едуард Прутник та огляд зобов`язань України перед Світовою організацією торгівлі, підготовлений експертами ІЕД на замовлення «Проекту сприяння торгівлі і інвестиціям USA/TIBA».

  Вступ України до СОТ означає нову якість інтеграції країни у світову економіку. Тепер Україна повинна будувати свою торговельну політику на основі міжнародно визначених норм та правил. Таким чином, країна отримує нові можливості та перспективи щодо захисту своїх економічних інтересів у глобалізованому світі. Представлений Огляд дає можливість ознайомитись зі змістом ключових, на думку авторів, зобов'язань України, які витікають зі членства СОТ. Переговорний процес щодо членства України у цій міжнародний організації тривав більше 14 років. Протягом цього часу країна запровадила значну частину вимог щодо членства в СОТ, що дало можливість національній економіці поступово пристосуватись до умов, які діють в межах світової торговельної системи, інституційну основу якої сьогодні становить СОТ.

  Теги: Інформаційне агентство УНІАН, Міжнародний фонд «Єдиний світ», Презентація книги «Членство України в СОТ: огляд зобов’язань та коментарі до них», Прес-конференція
  Категорія:  Прес-конференція
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua