Друк

Публічні заходи

 • Круглий стіл «Як подолати вплив міжнародної фінансової кризи: пошуки адекватної економічної політики»

  01.12.2008

  Місце проведення: Дипломатична Академія при МЗС України

  Партнери: Дипломатична Академія при МЗС України, Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати, Аналітико-дорадчий Центр Блакитної Стрічки ПРООН

  Проект: «Як подолати вплив міжнародної фінансової кризи: пошуки адекватної економічної політики»

  На відміну від інших повоєнних світових криз сучасна фінансова криза почалась на фінансових ринках розвинутих країн, тобто країн, які традиційно вважались локомотивом світового господарства, а їх економічна стійкість в довгостроковому плані не викликала якихось серйозних сумнівів. Криза розпочалась в США, але через певний час вона охопила ЄС та Японію. Зрозуміло, що коли з проблемами стикаються економічні гіганти, то всі інші країни та регіони починає різко лихоманити.

  Особливістю кризи є те, що вона протікає за умов надзвичайно високого рівня взаємозалежності національних економік. Така взаємозалежність означає, що кризові явища надзвичайно швидко поширюються в світовому господарстві, втягуючи в орбіту кризи практично всі країни. Таким чином, криза дуже швидко набуває світового характеру з усіма відповідними наслідками.

  Перші дві риси сучасної фінансової кризи дають можливість визначити її третю характеристику: за умов глобалізованих фінансових ринків криза фінансового сектору неминуче негативно вражає всю економіку, оскільки банки та фінансові компанії є кровоносною системою національного господарства, від нормального функціонування якої залежить економічне здоров’я країни.

  Теги: Аналітико-дорадчий Центр Блакитної Стрічки ПРООН, Дипломатична Академія при МЗС України, Круглий стіл, Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати, Як подолати вплив міжнародної фінансової кризи: пошуки адекватної економічної політики
  Категорія:  Круглий стіл
Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua