Друк

Публічні заходи

 • Презентація «Ринок праці в Україні: міграційні виклики»

  16.12.2008

  Місце проведення: Отель «Русь»

  Партнери: Фонд «Open Ukraine»

  Проект: Україна в міжнародних міграційних процесах: усвідомлення викликів та формування адекватної відповіді

  Звіт присвячений аналізу обстежень трудової міграції «Україна в міжнародних міграційних процесах: усвідомлення викликів та формування адекватної відповіді». В поточному році Держкомстатом на базі обстежень економічної активності населення було проведене дослідження трудової еміграції українського населення. Загальна вибірка осіб, що підлягали обстеженню економічної активності населення, складала близько 48 тис. осіб працездатного віку, представників 22 тис. домогосподарств. Дослідження було спрямовано на вивчення напрямків міграції, її поширеності в Україні, вивченню основних характеристик мігрантів, як то: освіта, вік, стать, місце попереднього проживання, професія перед виїздом, умови роботи, легальність працевлаштування закордоном, рівень оплати праці, причини виїзду та наміри на майбутнє.

  В даному документі в окремих розділах наведено аналіз перелічених обстежень трудових мігрантів. Перший розділ присвячений аналізу та порівнянню основних характеристик українських мігрантів, що виїжджали на заробітки в різні періоди часу, та тих, хто тільки планує виїхати. В другому - наведено опис останніх тенденцій в українській трудовій міграції (тобто характеристикам тих мігрантів, що виїжджали з України в 2007-2008 рр. або ще знаходяться закордоном).

  Теги: Отель «Русь», Презентація, Україна в міжнародних міграційних процесах: усвідомлення викликів та формування адекватної відповіді, Фонд «Open Ukraine»
  Категорія:  Презентація
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua